Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
55 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Flash xp ile Dreamboxa Bağlanamıyorum?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan bu sıraladıklarını zaten daha önce yaptıgım şeyler tekrar yaparım sorun olmaz
    şimdi rs 232 yanımda değil yarın dükkanda denerim inşalah düzelir
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan bende sorun yine tekrarladı cihaz açılmıyor ama yeşil ışık yanıyor kumandada işlemiyor sadece yeşil ışık yanıyor rs 232 ile yeni image atmaya çalıştım ama ama nedense flash kısmı aktif olmuyor yani cihazı görmüyor ne yapmak gerek?
    İşte Davet Linkin!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan bende sorun yine tekrarladı cihaz açılmıyor ama yeşil ışık yanıyor kumandada işlemiyor sadece yeşil ışık yanıyor rs 232 ile yeni image atmaya çalıştım ama ama nedense flash kısmı aktif olmuyor yani cihazı görmüyor ne yapmak gerek?
    usta farklı dream up versiyonları dene olmazsa başka bir adaptör le dene bakalım. Adaptörun bozulma riski yüksek.

Cihaz acılmadığı içinde kumanda calışmaz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ama yeşil ışık yanıyor adaptorde sorun olsa ışık yanmaz değilmi?
    İşte Davet Linkin!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeşil ışık yanıyorsa sorun yok korkma sadece cihaza uygun image yüklemek ve restart etmek gerekiyor adaptörde sorun yok çünkü yeşil ışık yanıyor flash sorunu yok yani dreamup la yaptıgın işlemleri tekrarla fakat aynı versiyon image kullanma yani gemini kullanıyorsan başka bir image dene mesala pli türko v06 veya 07 yükle şu an en güncel image bunlar eger sorunun çözülmezse özelden ms at yardımcı olayım....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeşil ışık yanıyor dıe adaptör sağlam diyen kişi çok gördum. Adaptörun içinde iki adet kondansatör vardır bunlar şişer yanı bozulur ama yıne 12 V üretir ama akım olarak düşüktür. Bu düşük akım cihazın Ledını yakar ki zaten LED dediğiz diyotun akımı gelimi neki o yanmasın. Cihazının işlemci ve flaşına yeterlı akım gitmediği için cihaz boot etmıyor.

Bu sorunu gecende yasadın. Adaptöru dinlendır cek tak yapark cihazı boot yapabilirsin ama belli süre sonra aynı sorunu aradığınız servis bulunamadı yada modem görmeme sorunu yaşabilirsiniz.

LED yanıyor dıyede adaptör sağlam kimse diyemez 1.5 V tamamen iletime gecen bir diyottur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baretta29 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yeşil ışık yanıyorsa sorun yok korkma sadece cihaza uygun image yüklemek ve restart etmek gerekiyor adaptörde sorun yok çünkü yeşil ışık yanıyor flash sorunu yok yani dreamup la yaptıgın işlemleri tekrarla fakat aynı versiyon image kullanma yani gemini kullanıyorsan başka bir image dene mesala pli türko v06 veya 07 yükle şu an en güncel image bunlar eger sorunun çözülmezse özelden ms at yardımcı olayım....
    arkadaşım zaten dreamupta iletişim kuramıyor kursa dedğini yapar lütfen soruya uygun cevap veriniz ayrıca LED ın yanması adaptör sağlam demek için yeterlımıdır. 1.5 voltla calışan bir diyot için.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Acaba burada sorun halloldumu konu burada durmus. Benimde benzeri bir sorunum varda ondan yaziyorum.Dreamup la baglana biliyorum. Ama Flash FX veya DCC ile baglanti kuramiyorum. Bazi seyleri burada okudugum sekilde denedim.
    Devaminda acaba olay nasil sonuclandi yazarsaniz bende benim sorunumun cevabini almis olabilirim birazdan bazi seyleri(burada yazilanlanlarda) deneyecegim.
    Benim DB 500s Orjinal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorunu cözdüm. Hata ya Adaptor bozuk yada Adaptorun giris yerinde cikarip taktigimda biraz oynattigimda FlashFX ve DCC ile ip alip boxa girebiliyorum. Boxa girincede yukarda aciklananlari yapip calistirabildim.

Tekrar tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

500 s lerdeki büyük sorun dediğimiz şeylerin çogu adaptör kaynaklı olabiliyor
    İşte Davet Linkin!!

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri