Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456
55 sonuçtan 51 ile 55 arasý

Konu: Flash xp ile Dreamboxa Baðlanamýyorum?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baretta29 usta bende iki gündür flashfxp programigla dreamboxa baglanamiyorum nerde hata yapiyorum yardim lütfen cihazim db800 hd clon.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým cihazýn fiþini çýkar yeniden tak, olmadý modeminin fiþini çýkar yeniden tak, bir ihtimal cihaz ip almýyor onun için baðlanamýyorsun dreambox cihazlarýn genelde hepsinde bu problem yaþanýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim 7020hd ftp baglantý sorunum var imaj atýyorum fakat ftp baglantý hatasý veriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar flash xp ile dreamboxa baðlanamýyorum þifre dogru kullanýcý adý dogru ýp dogru baðlantý var sorun ne olabilir?
    bazý yazýlýmlar kotludur yazýlýmýn ne bilmiyorum bence yazýlým deðiþtirirseniz sorununuz düzelir .0E2.5 DREAMBOX EXPERÝMENTAL DM 900 çok hýzlý býr imajdýr kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam ip adresini manuel verin DHCP kutucugunu iþaretini kaldýr örnek verecek olursak sistem otomatik ip aldýgýnda þöyle olur 192.168.2.3 sen bu adresi þmyle yapabilirsen sorununuz kalmaz 192.168.2.50 ( 50 yi ben öylesine yazdým) sonunu degiþtirirsen cihazýn ftp sine baglanabilirsin
    cihazýnýz dm 900 veya 800 ise ip 192.168.0 ile baþlýyorsa baðlanamassýn fiþi çek tekrar tak ip adresini aldýðýn yerden elýni cek deðiþtiðini göreceksin kolay gelsin

Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 3 Kullanýcý var. (0 Uye ve 3 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri