Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/6 İlkİlk 123456
55 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Flash xp ile Dreamboxa Bağlanamıyorum?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

baretta29 usta bende iki gündür flashfxp programigla dreamboxa baglanamiyorum nerde hata yapiyorum yardim lütfen cihazim db800 hd clon.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım cihazın fişini çıkar yeniden tak, olmadı modeminin fişini çıkar yeniden tak, bir ihtimal cihaz ip almıyor onun için bağlanamıyorsun dreambox cihazların genelde hepsinde bu problem yaşanıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim 7020hd ftp baglantı sorunum var imaj atıyorum fakat ftp baglantı hatası veriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar flash xp ile dreamboxa bağlanamıyorum şifre dogru kullanıcı adı dogru ıp dogru bağlantı var sorun ne olabilir?
    bazı yazılımlar kotludur yazılımın ne bilmiyorum bence yazılım değiştirirseniz sorununuz düzelir .0E2.5 DREAMBOX EXPERİMENTAL DM 900 çok hızlı bır imajdır kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam ip adresini manuel verin DHCP kutucugunu işaretini kaldır örnek verecek olursak sistem otomatik ip aldıgında şöyle olur 192.168.2.3 sen bu adresi şmyle yapabilirsen sorununuz kalmaz 192.168.2.50 ( 50 yi ben öylesine yazdım) sonunu degiştirirsen cihazın ftp sine baglanabilirsin
    cihazınız dm 900 veya 800 ise ip 192.168.0 ile başlıyorsa bağlanamassın fişi çek tekrar tak ip adresini aldığın yerden elıni cek değiştiğini göreceksin kolay gelsin

Sayfa 6/6 İlkİlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri