Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: CCcam v2.2.0 çıkmıştır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart CCcam v2.2.0 çıkmıştır

2.2.0
    gemini addonsta mevcuttur indirebilirsiniz

-several smartcard fixes
    -added SCIDEVICES setting (see CCcam.cfg for details)
    -fixed timings display
    -fixed possible crash with SMP
    -don't clear SMARTCARD SID ASSIGN and LOADBALANCE settings when configfile changes (changing these settings requires a restart, so they should not be touched when config is re-read)
    -added SMARTCARD SID REJECT (see CCcam.cfg for details)
    -distribute ASSIGN/REJECT info to clients to improve performance (needs 2.2.0 server and clients)
    -improved detecting when CCcam.cfg has changed
    -added GLOBAL EMM setting (clientside), to control generation of GA EMM traffic (see CCcam.cfg for details)

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

denemekte fayda var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biraz kullansınlar yorumlara göre indiririz daha ne olduğu belli değil cccamlere virüs bile koyabiliyorlarmış time bomb gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu 2.2.0 mı e bende 2.1.4 var hangisi üstün

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marek16 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu 2.2.0 mı e bende 2.1.4 var hangisi üstün
    Tabiiki 2.2.0 üstün ben indirdim kurdum gayet güzel çalışıyor asrtradaki canalsat+ları daha çabuk açıyor gibi...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yenı özellikler ve stabil edilmiş halı ama hız konusunda sizin 2.2.0 geçmenız hiç bir şey ifade etmez. size server veren ve servercinin HOP1 kartları da cccam 2.2.0 olmalıki stabil çalışsın.

İlk yükleme esnasında server yenıden start ve farklı sürüm olduğu için hızlı çalışır ama ilerlıyen gunlerde yenı eskı halıne döner.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok dogru söylüyorsun usta server alırken takılmasız donmasız deniliyor ama gel gelelim 1 senedir server kulanıyorum farklı kişilerden aldım altışar aylık olarak hiç bi fark göremedim şimdi önümüzdeki ay serverim dolcak şimdiden server aramaya başladım :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili kardeşlerim ben adons tan 2.2.0 üzerine gelip o***liyorum ama hata yazıyor bir türlü yükliyemiyorum bilen kardeşlarim bana yardımcı olursa memnun olurum şayet resimli olursa daha iyi olurur saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazınızın hafıza doluluk oranı nedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yusuf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili kardeşlerim ben adons tan 2.2.0 üzerine gelip o***liyorum ama hata yazıyor bir türlü yükliyemiyorum bilen kardeşlarim bana yardımcı olursa memnun olurum şayet resimli olursa daha iyi olurur saygılarımla.
    cihazın doludur önce eski sürüm cccamı sil ondan sonra kur tabii varsa önce cfg dosyanın yedeğini almayı unutma her ihtimale karşı

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri