Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: CCcam v2.2.0 çýkmýþtýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart CCcam v2.2.0 çýkmýþtýr

2.2.0
    gemini addonsta mevcuttur indirebilirsiniz

-several smartcard fixes
    -added SCIDEVICES setting (see CCcam.cfg for details)
    -fixed timings display
    -fixed possible crash with SMP
    -don't clear SMARTCARD SID ASSIGN and LOADBALANCE settings when configfile changes (changing these settings requires a restart, so they should not be touched when config is re-read)
    -added SMARTCARD SID REJECT (see CCcam.cfg for details)
    -distribute ASSIGN/REJECT info to clients to improve performance (needs 2.2.0 server and clients)
    -improved detecting when CCcam.cfg has changed
    -added GLOBAL EMM setting (clientside), to control generation of GA EMM traffic (see CCcam.cfg for details)

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

denemekte fayda var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biraz kullansýnlar yorumlara göre indiririz daha ne olduðu belli deðil cccamlere virüs bile koyabiliyorlarmýþ time bomb gibi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu 2.2.0 mý e bende 2.1.4 var hangisi üstün

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý marek16 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu 2.2.0 mý e bende 2.1.4 var hangisi üstün
    Tabiiki 2.2.0 üstün ben indirdim kurdum gayet güzel çalýþýyor asrtradaki canalsat+larý daha çabuk açýyor gibi...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yený özellikler ve stabil edilmiþ halý ama hýz konusunda sizin 2.2.0 geçmenýz hiç bir þey ifade etmez. size server veren ve servercinin HOP1 kartlarý da cccam 2.2.0 olmalýki stabil çalýþsýn.

Ýlk yükleme esnasýnda server yenýden start ve farklý sürüm olduðu için hýzlý çalýþýr ama ilerlýyen gunlerde yený eský halýne döner.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok dogru söylüyorsun usta server alýrken takýlmasýz donmasýz deniliyor ama gel gelelim 1 senedir server kulanýyorum farklý kiþilerden aldým altýþar aylýk olarak hiç bi fark göremedim þimdi önümüzdeki ay serverim dolcak þimdiden server aramaya baþladým :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili kardeþlerim ben adons tan 2.2.0 üzerine gelip o***liyorum ama hata yazýyor bir türlü yükliyemiyorum bilen kardeþlarim bana yardýmcý olursa memnun olurum þayet resimli olursa daha iyi olurur saygýlarýmla.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýnýzýn hafýza doluluk oraný nedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yusuf Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sevgili kardeþlerim ben adons tan 2.2.0 üzerine gelip o***liyorum ama hata yazýyor bir türlü yükliyemiyorum bilen kardeþlarim bana yardýmcý olursa memnun olurum þayet resimli olursa daha iyi olurur saygýlarýmla.
    cihazýn doludur önce eski sürüm cccamý sil ondan sonra kur tabii varsa önce cfg dosyanýn yedeðini almayý unutma her ihtimale karþý

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri