Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon
103 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Arçelik-Beko 550 Dci Resimli Yazýlým Yükleme Talimatý-Yükleme Proð. ve Yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Arçelik-Beko 550 Dci Resimli Yazýlým Yükleme Talimatý-Yükleme Proð. ve Yazýlýmlarý

Beko ArÇelÝk 550 Dci en kolay yazýlým yükleme yükleme yapamayanlar için cok basit yazýlým yükleme iþlemi ilk baþta yapacagýnýz cihazýnýzý rs 232 baglantýsýný pc ve cihaz arasýndaki baglantýyý yapýn cihazýn YÜKLEME LOADER ttermpro.zip olan programý bilgisayarýn c/ kýsmýnda program files içini kurucaksýnýz ondan sonra en son olan emu yazýlým dosyasýný BEKO_CI_RAM.bin
    yükleme loaderi olan kurdugunuz programýn içine kopyala yapýþtýr yapýnýz
    yükleme loaerini acýyoruz ttermpro.exe cift týklýyoruz setup yazan kýsmý týklýyoruz ****** port yazan yerden comport uygun olan com baglantýmýzý seciyoruz

ÇIKAN EKRANDAKÝ DEÐERLERÝ BURADA YAZILDIÐI GÝBÝ YAPIYORUZ VE OKEYLÝYORUZ.

BUNDAN SONRASI ÇOK ÖNEMLÝ. FÝÞÝ TAKIP BÝR SANÝYE ÝÇÝNDE KLAVYEDE HERHANGÝ BÝR TUÞA BASMAK GEREK. EÐER BU RESÝMDEKÝ YAZI ÇIKARSA, ÝÞLEMÝ DOÐRU YAPMIÞSINIZ DEMEKTÝR. EÐER ÇIKMAZSA BU ÝÞLEMÝ TEKRAR DENEMELÝSÝNÝZ.

EÐER ÞÖYLE BÝR YAZI ÇIKIYORSA DOÐRU YOLDASINIZ DEMEK. AKSÝ HALDE TEKRARLAMANIZ LAZIM.

Sonra þurda iþaretlediðim file'yi týklayýp açýlan seçeneklerden send'i týklýyoruz. Send File penceresi çýkacaktýr. Dosyayý seçip okla iþaretlediðim binary kutucuðunu týklýyoruz. Bu kutucuk týklanmazsa, þimdiye kadar yaptýðýnýz iþlemler hiçbir iþe yaramaz.

Yazýlým yüklenirken en alttaki Erasing and Writing yazýsýnýn hemen üstündeki yýldýzlar çýkmazsa yazýlm yüklenmesinde sorun var demektir ve yeniden denemeniz gerekecek.

Erasin and Writing..................... yazýlým baþarýyla yüklendi demektirEMEGÝ GECENLERE TEÞEKKÜRLER ben yanlýzca bir degiþiklik uyguladým oda basit olsun diye sizlere en son yazýlýmý yükleme laoderin içine kesip kopyala yapýyorum dosya aramak sorun olmuyor
    PRINCE OF PERSIA Teþekkür ediyoruz.
    Konu TARANTÝNO tarafýndan (05-03-2007 Saat 19:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu loderlen bu şekil ben bi türlü yükleyemedim bekolodla aynı bu talimatlara göre yükledim yazılım aldı ve kanal 1de ok sizde yükleyemesseniz bide bekoloadla yükleyıniz saygılarımla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beko/Arçelik 550 Resimli Yazýlým Atma Açýklamasý

Bizzat kendim yaptým. Buradaki tüm anlatýmlar ve resimler bana aittir. Baþka yerlerde de paylaþtým. Umarým bir faydasý dokunur arkadaþlara.

Önce aþaðýda iþaretlediðim TTempro ikonunu týklýyoruz.
    (en üstteki bekoloadý týkladýktan sonra fiþi takarak da bu iþlemi yapabilirsiniz.)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÇIKAN EKRANDA SETUP YAZISINI TIKLIYORUZ VE LÝSTEDEN SERÝAL PORTU TIKLIYORUZ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BUNDAN SONRASI ÇOK ÖNEMLÝ. FÝÞÝ TAKIP BÝR SANÝYE ÝÇÝNDE KLAVYEDE HERHANGÝ BÝR TUÞA BASMAK GEREK. EÐER BU RESÝMDEKÝ YAZI ÇIKARSA, ÝÞLEMÝ DOÐRU YAPMIÞSINIZ DEMEKTÝR. EÐER ÇIKMAZSA BU ÝÞLEMÝ TEKRAR DENEMELÝSÝNÝZ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

EÐER ÞÖYLE BÝR YAZI ÇIKIYORSA DOÐRU YOLDASINIZ DEMEK. AKSÝ HALDE TEKRARLAMANIZ LAZIM.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sonra þurda iþaretlediðim file'yi týklayýp açýlan seçeneklerden send'i týklýyoruz. Send File penceresi çýkacaktýr. Dosyayý seçip okla iþaretlediðim binary kutucuðunu týklýyoruz. Bu kutucuk týklanmazsa, þimdiye kadar yaptýðýnýz iþlemler hiçbir iþe yaramaz.

Yazýlým yüklenirken en alttaki Erasing and Writing yazýsýnýn hemen üstündeki yýldýzlar çýkmazsa yazýlm yüklenmesinde sorun var demektir ve yeniden denemeniz gerekecek.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bütün bu iþlemleri tamamladýktan sonra cihazý Ayarlar bölümünden resetlemeniz gerek. Sonra da menü 6969 yaparak emuyu aktif hale getirmeniz gerek.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgi için teþekkurler elline saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uzman_elhan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bizzat kendim yaptým. Buradaki tüm anlatýmlar ve resimler bana aittir. Baþka yerlerde de paylaþtým. Umarým bir faydasý dokunur arkadaþlara.

Önce aþaðýda iþaretlediðim TTempro ikonunu týklýyoruz.
    (en üstteki bekoloadý týkladýktan sonra fiþi takarak da bu iþlemi yapabilirsiniz.)

usta bu programý nerden indirebiliriz

Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri