Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Amstrad 19100 HD pvr cihazı için gerekli bilgiler bu başlıkta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

19100 hd için yeni yazılım yok mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon12 Old

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    medailaink i verdim bende amstrat aldım en azından yazılım desteği var hem fiat olarka makul
    Usta hayırlı olsun, baya medıa link cihazı ile ugraştın ondan öncede twin cihazlarla bayağı ugraşmıştın umarım bu cihaz yüzünü güldürür.

saygılar
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı carloponti Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    19100 hd için yeni yazılım yok mu?
    yeni yazılım var yarın iş yerinden ekleyeyim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı TEKNİSYEN101 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta hayırlı olsun, baya medıa link cihazı ile ugraştın ondan öncede twin cihazlarla bayağı ugraşmıştın umarım bu cihaz yüzünü güldürür.

saygılar
    eyvallah kardaş saol evet dediğn gibi baya bi uğraştıkmedialink cihaza bir türlü yazılım cıkartamdık destek yok ondan önce twin cihazlarla bay bi uğraştık şimdide amstrad aldık bakalım cihazda ilk izlenimlerim baya iyi görüntü vecccam cok iyi donma fialan cok nadir hemde diğer hd cihazlara göre cok ucuz herkseye hitap edebilecek bir uydu divx var mkv var yuotube var kayıt var daha ne olsun maddiyarıda zorlamıyor alcak olnalra tavsiye olunur
    benim tespit ettiğm bazı eksik olnayerleride yok değil umarım firma ileride ıkarcağı yazılımlaral bu eksiklikleri giderir saygılar TEKNİSYEN101 kardaş kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yeni yazılım var yarın iş yerinden ekleyeyim
    usta yazılım ne oldu vercekmisin bekliyoruz yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar bende de bu cihazdan var aldığım gibi kullanıyorum yani yeni bir yazılım yükletmedim bir sorunum var cihaz ara ara donuyor bazen tam donuyor bazen kumandadan bir tuşa bastığımda 1 dakika sonra tepki veriyor tek sorunum bu yazılımla düzelebilir mi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okinava Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar bende de bu cihazdan var aldığım gibi kullanıyorum yani yeni bir yazılım yükletmedim bir sorunum var cihaz ara ara donuyor bazen tam donuyor bazen kumandadan bir tuşa bastığımda 1 dakika sonra tepki veriyor tek sorunum bu yazılımla düzelebilir mi acaba
    amstrad depo da 1.80 yazılımı var yükle . yükleme yapmadan önce ve yükleme yaptıktan sonra fabrika ayarlarına dönersen cihaz daha stabil çalışır. yazılımı usb ile yapacaksın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erenlerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    amstrad depo da 1.80 yazılımı var yükle . yükleme yapmadan önce ve yükleme yaptıktan sonra fabrika ayarlarına dönersen cihaz daha stabil çalışır. yazılımı usb ile yapacaksın.
    teşekkür ederim 1.80 i yükledim yukardaki kanal listesini yükledim ama mesela atv hd falan bulamadım içinde kendim tarama yapsam daha mı iyi bir de trt2 çıkmıyor hiçbişekilde tek kanal araması yapmayı bilmiyorum bir de çok oldum ama bilmiyorum hiçbişe

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir de softcam diye bişey var onu da yüklemelimiyim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar trt 2 yi nasıl ekleyebilirim cihaza tek kanal arama bulamıyorum

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri