Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: GoldMaster 1060HD-1070HD-1080HD-1090HD PVR CCCAM Yükleme Talimatı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart GoldMaster 1060HD-1070HD-1080HD-1090HD PVR CCCAM Yükleme Talimatı

1. İlk Olarak CCcam Plugin dosyasını usb belleğe dosya şeklinde kayıt ediniz. USB belleğinizi cihazınızın usb girşine taktığınızda ekrana gelen Plugin menüsünü yüklemek için İlk olarak Kumandanızın üzerinde bulunan YEŞİL tuş ile Kullanıcı Bilgilerini Formatla seçeneğini seçiniz.

2. Kullanıcı Bilgilerini Formatlama işlemi bitince cihazınız kapanıp açılacaktı. Cihazınız açıldığında ekrana gelen pencerede PLUGİN yükleme işlemini başlatmak için Kumanda Üzerindeki KIRMIZI tuşa basınız.

3. Bu yükleme işlemi bitince cihazınız kapanıp açılacaktır. Cihazınız açıldıktan sonra menüye basınız EKSTRALAR seçeneğindeki EKLENTİ menüsüne giriniz.

4. EKLENTİ Menüsüne girin Server eklemek için XcamConfigure seçeneğinin üzerine geliniz ve kumanda üzerinden Yeşil Tuşa basınız ve gelen pencerede Plugın başlatın.

5. Karşınıza gelen Server List Menüsünden server ekleyebilmeniz için EMPTY SERVER seçenegine giriniz.

6. Empty server kısmına girdikten sonra Client kısmından CCCAM2 seciniz.

7. Server URL kısmına kumandanızın ok tuşu ile basıp Serverinizin DNS bilgilerini giriniz.

8. Port Kısmında kumanda üzerinden ok tuşuna basınız ve serverinizin port numaranızı giriniz.

9. EMM Her zaman için Disebled olarak seçilmelidir.

10. CAID ve MASK Her zaman için Sıfır (0) olarak seçilmelidir.

11. User name kısmına serverdeki bilgilerinizden kullanıcı adınızı giriniz.

12. Password kısmına ise server şifenizi giriniz.

13. Yapılan ayarları kaydetmek ve menüden çıkmak için kumandanızın Exıt tuşuna basınız. Bağlantıyı başlatmak için XcamClient bölümünün üzerine gelerek kumandanızın Yeşil tusuna basınız XcamClient install Completed bilgisini aldığınızda bağlantı sağlanmış olur.

Konu Volkan tarafından (06-12-2010 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürer

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abi ben rardan çıkan dosyaları usb bellegıme atıyorum sonra cıhaza takıyorum fakat hıc bı ekrana plıgun menüsü gelmiyor,fakat usb nın ıcındekılerı goruyor fakat bos olarak.
    fat 32 denedım,ntfs denedım fayda etmedı malesef,uzman arkadaşların yardımlarını bekliyorum saygılar...
    cihazım: 1090 pvr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emce canbay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abi ben rardan çıkan dosyaları usb bellegıme atıyorum sonra cıhaza takıyorum fakat hıc bı ekrana plıgun menüsü gelmiyor,fakat usb nın ıcındekılerı goruyor fakat bos olarak.
    fat 32 denedım,ntfs denedım fayda etmedı malesef,uzman arkadaşların yardımlarını bekliyorum saygılar...
    cihazım: 1090 pvr
    kendi sorumun cevabını yine kendim vereyim,ben parayla karaköyde yaptırdım,bari siz para vermeden yapın.benim yazılım loader 1.54 versiyon 1.10.05 ti bunu octagon 1.10.17 çetintek ile yukselttı sonrada usb yı taktıgında plugın ı dırek gördü.ondan sonra ıcındekılerı tek tek yukledı hepsı bu kadar.yanı ısın puf noktası yazılım versıyonunun yukseltılmesıdır,umarım bu konuda sıkıntı yasayan arkadaslara yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana...
    Konu emce canbay tarafından (06-03-2012 Saat 04:13 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

7. Server URL kısmına kumandanızın ok tuşu ile basıp Serverinizin DNS bilgilerini giriniz.

Kısmında evde server yok dolayısıyla DNS bilgileride yok. Benim cihazım Goldmaster 1090 evde kullanıyorum. Sizden öğrenmek istediğim "PLUGIN" cihaza yüklemek zorundamıyız. Bu PLUGIN ne işe yarıyor. Hangi amaç için kullanılıyor. Bunu açıklarsanız sevinirim. Ayrıca bu cihazı kullanan arkadaşlar bende HD izlerken diğer pip penceresinden de HD yayını açtığımda donmalar oluyor sizlerde de oluyormu. Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goltmaster 1090 nasıl iyimi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardımcı olun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HArici hardiskten görmüyor. rar'ı roota açmama rağmen görmüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goltmasterin hangiserisi iyi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri