Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: 7400 turksatý görmüyor???

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 7400 turksatý görmüyor???

7400 1mbli loderi 300 arkadaþlar fabrika ayarlarýna geri döndükten sonra turksat ve astrayý görmüyor yardýmcý olurmusunuz?? uydu turksat ayrý hotbirt ve astra bir çanakta diset a ötekini b yapýnca görüyordu þimdi görmüyor sadece hotbirdü görüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý haydar_ecevit Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    7400 1mbli loderi 300 arkadaþlar fabrika ayarlarýna geri döndükten sonra turksat ve astrayý görmüyor yardýmcý olurmusunuz?? uydu turksat ayrý hotbirt ve astra bir çanakta diset a ötekini b yapýnca görüyordu þimdi görmüyor sadece hotbirdü görüyor
    Diseqc ayarlarýnýz deðiþmiþtir. Anten ayarlarýndan her uydu için için bulunduðu diseqc ucunu tanýmlayýp güncel frekansa göre kaydedin. sonra tarama yapýn görürsünüz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gungor1976 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Diseqc ayarlarýnýz deðiþmiþtir. Anten ayarlarýndan her uydu için için bulunduðu diseqc ucunu tanýmlayýp güncel frekansa göre kaydedin. sonra tarama yapýn görürsünüz.
    nasýl yapýcam hocam hani diseqc A - diseqc B - diseqc C - diseqc D var onlarmýný dediniz? onlarý denedim hocam ama iþe yaramadý yada ben yapamadým birde next ye 2010 tiger var ondak diseqc 1.1de görüyor sadece

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazýnýz fabrika ayarlarýna döndürüldüðü için frekanslar güncel olmayabilir.Diseqc seçimi eski ayarlarýna getirip kaydedin ve her uydu için güncel frekanslardan network aramaya uygun olaný ayarlayýp otomatik arama yaptýrýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydu aramadan boþ switch diyorum turksata gelið diseqc A diyorum ama sinyal yok diyor yani uydudan sinyal alsam frekans arattýrýcam ama hotbird geliyor birtek onuda diseq B de görüyor mesela astrayýda görmüyor asistan2 diye alakasýz uyduyu görüyor. nasýl yapýcam iþin içinden çýkamadým diseqc ayarlarý uydunun üstündeyken sað geçip en alttaki alandan ayarlanýyor deðilmi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

disegc bozuk olabilirmi acaba tek tarafý çalýþýyodur belkide bence turksatý hotbird ucuyla deðiþtir bakalým orda bulacakmý turksatý yada yeni disegcle dene derim eðer antenlerde sorun yoksa en azýndan arýzayý bulmuþ olursun arýza disegceyde olabilir benim baþýma nu þekilde gelmiþti ben söküp direk denemiþtim arýzayý bulunca deðiþtirdim su girmiþti içine sendede olabilir benim fikrim bu bi debe istersen kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f.pala Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    disegc bozuk olabilirmi acaba tek tarafý çalýþýyodur belkide bence turksatý hotbird ucuyla deðiþtir bakalým orda bulacakmý turksatý yada yeni disegcle dene derim eðer antenlerde sorun yoksa en azýndan arýzayý bulmuþ olursun arýza disegceyde olabilir benim baþýma nu þekilde gelmiþti ben söküp direk denemiþtim arýzayý bulunca deðiþtirdim su girmiþti içine sendede olabilir benim fikrim bu bi debe istersen kolay gelsin
    haklýsýn olabilir ama next 2010tiger cihazýný takýnca çalýþýyor normal? yani 7400e fabrika ayarlarýna geri döndürünce bu sorun oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri