Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Medialink -Black Panter Full HD Uydu Alýcýsý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar medialink black panter kullanýyorum ama internetim yok internet olarak vodafon cep net kullanýyorum limitsiz telefonumu modem yaptým telefon htc tattoo notbook a bagladým cross kabloyla da medialinke bagladým ve cihaz interneti gördü otomatik ip adresini felan aldý. ama þifreli yayýnlarý açamadým. acaba yapmadým biþeylermi var yardým lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir arakdaþým da denemiþ tlf dan o da olmadýðýný söyledi demekki yetersiz geliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu rürünmü yoksa atlantayýmý tercih edersiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

abicim merak ettim telefonu nasil modem yaptin ben onu anlamadim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý BasriMutaf Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu rürünmü yoksa atlantayýmý tercih edersiniz?
    hangisi kafana yatýyorsa al bende atlanta var medýa yazýlýmýný attým onu kullanýom hangisi iþine gelirse. Ben servis konusunda atlantayý tek gecerim adamlarda destek sonuna kadar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Servis

MediaLink'in servis hizmeti yokmu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hangisi kafana yatýyorsa al bende atlanta var medýa yazýlýmýný attým onu kullanýom hangisi iþine gelirse. Ben servis konusunda atlantayý tek gecerim adamlarda destek sonuna kadar.

Bilgi için teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaþlar,foruma oldukca yeniyim ,nereye yazacaðýmý bilemedim herhalde enuygun burasý,15 gün önce ml bp bir cihaz aldým ,bu gün itibariyle 3.cihaz elimde ve de oda bozulmak üzere fiþini çektim akþam aldýðým yere gidicem ,bundan öncekiler 2-3 gün çalýþtýktan sonra kilitleniyor,fiþini çekip takdýktan sonra açýlýyor ve menü ingilizce oluyor bir dahaki kilitlenmeden sonra bir daha açýlmýyor,önceki arýzalanlara aldýðým yer yüksek voltajdan dedi ama bana pek inandýrýcý gelmiyor ,bu gün 3.cihazý götürünce papaz olacaðýmýz kesin ,sorun nedir yazlým hatasýmý yoksa herhangi bir ekipman hatasýmý yardýmcý olanlara çok teþekkür ederim birde cihazlar aþýrý ýsýnýyor ve bu hadiseler hep gece 24.00 civarý ve sonrasý oluyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mustafayldýrým Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaþlar,foruma oldukca yeniyim ,nereye yazacaðýmý bilemedim herhalde enuygun burasý,15 gün önce ml bp bir cihaz aldým ,bu gün itibariyle 3.cihaz elimde ve de oda bozulmak üzere fiþini çektim akþam aldýðým yere gidicem ,bundan öncekiler 2-3 gün çalýþtýktan sonra kilitleniyor,fiþini çekip takdýktan sonra açýlýyor ve menü ingilizce oluyor bir dahaki kilitlenmeden sonra bir daha açýlmýyor,önceki arýzalanlara aldýðým yer yüksek voltajdan dedi ama bana pek inandýrýcý gelmiyor ,bu gün 3.cihazý götürünce papaz olacaðýmýz kesin ,sorun nedir yazlým hatasýmý yoksa herhangi bir ekipman hatasýmý yardýmcý olanlara çok teþekkür ederim birde cihazlar aþýrý ýsýnýyor ve bu hadiseler hep gece 24.00 civarý ve sonrasý oluyor.
    ewinixdeki elektrikyen kaynaklanan birsorun sanýrým ve gece olmasýda ilginç bulunduðunuz yerin elektriðini kontrol edin topraklama varmý bazý durumlar olabiliyor cihazdaki aþýrý yuksek gelen amperde olabilir ilginç bir sorun 3 cihazýnda ayný sorunu göstermesi oda ilginç

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri