Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Medialink-ML 9700 -Full Hd Linux Sorunlar Oneriler burdan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Medialink-ML 9700 -Full Hd Linux Sorunlar Oneriler burdan

Sorunlar Oneriler burdan deavam edlim arkadaşlar

ilk ben yazayım bu cihazda rs232 yok sebebi nedir acaba yanliş yazılım atıp cihaz cökerse bir problem olmaz mı

2. 21-12-2010, 00:49

Sebep
    Yanlış cevap...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben usb ile server isini hal edebildimde su hazir kanal listesini yapamdim ne isse

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazda kör taram yok ama network taram ile sorun cözülür herhalde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazeksik gördüğüm yerler
    1-cccamı atınca serveratınca cccam info gibi bir progrm olmsı gerkir ki cccam mı görelim
    2-şifreleme sistemi hic görünmüyor kanal gecişlrinde en ucuz makinada bile var bu özellik
    3 menü de değişşe güzel olur pek hoş değil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kinik aynen sana katiliyorum ben arkadasla konustum dikkate alacaz dediler insallah alirlar
    istanbuldaki sorumlu teknisiyen arkadasa tel ettim sagolsun ilgilendi soyle soyle yaparsan olur vs ve takildigin konularda yardimci oluruz demesi hosuma gitti son yazilimi yukledim web tv yerine ip tv gelmis turkçe menu var ama ekseriyet ingilizce hep nedendir anlamis degilim insallah su menuye herkesin anliyabilecegi duzene sokarlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yazılım konusunda buaray mesaj atalım ki yazılımı düzeltsinler daha kullanışli ve daha icerikli bir yazılım cıkartsınlar bu donanıma sahip bu cihaz bunu hak ediyor ya ENİGMA 2 yada ona ykın bir yazılım sart yoksa cihaz satamzlar bu menü ile bir sey olmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Medialink turkiye firması ile sizlere destek verecez yakın zamanda inşallah
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar medi@ùink 9700hd ile bir sorunum var son yazilimi attiktan sonra sifreli kanallar gitti ip no servir tamam hatta you tube gosteriyor ama sifreli kanallarda sorun var kutuyu is yerine goturdum orada sorunsuz çalisti eve getirdim tekrar yine ayni sorun oldu modemi acip kapattim yine olmadi kutuyu defalarca acip kapattip yine ayni sorun herhalde modemle ilgili sorun var benim ne yapmam gerekiyor simdi gorus ve onerilerinizi bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Medialink turkiye firması ile sizlere destek verecez yakın zamanda inşallah
    bekliyoruz usta destek vermenizi engma 2 yazılım ne zaman gelcek usta medialinke

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bekliyoruz usta destek vermenizi engma 2 yazılım ne zaman gelcek usta medialinke
    Patronla daha anlaşa saglamadık ama saglayacaz kendisi yurtdısında sanırım gelince görüşecez ok:45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri