Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: recevier programý yazmak için kullanýlan programlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart recevier programý yazmak için kullanýlan programlar

Arkadaþlar, hepimizin evinde farklý markalarda uydu cihazlarý var. Hepimiz elimizde kumandayla cihazlarýmýzdan bize sunulan farklý farklý menülü cihazlardan kanallarý izliyoruz. Sunulan menüler cihazdan cihaza farklýlýklar göstermektedir. Cihazlarda kullanýmý kolay basit menüler olduðu gibi, anlaþýlmasý ve alýþýlmasý zor menülerde olmaktadýr. Güncel yazýlým desteði veren üretici kuruluþlar olduðu gibi demode olmuþ ve yazýlým desteði vermeyen markalý cihazlarda bulunmaktadýr. Cihazlarda aranan özellikleri dikkate alarak, kendimiz cihazlara menülerine yama programýný yazabilirmiyiz?... Çünkü, bir cihaz düþünün silikon kartýn entegresel devreleri ayný, fakat baþka markada üretimi gerçekleþtiði için kullanýlan menü programý farklý... H/W uygun farklý marka cihazýn yazýlýmlarýný attýðýn zaman ondada gayet iyi þekilde farklý marka menüsüyle cihaz çalýþýyor. Örneðin; mevcut markalý bir cihazýmýz var. Farklý bir marka cihazýn yazýlýmý emu þifrelerini çözüyor. Mevcut ve farklý cihazýn h/w program versiyonlarý birbiriyle uyumlu. Farklý yazýlýmýn programýný Rs232 kablosu kullanarak mevcut cihazýma atýyorum. Þifreleri kanallarý izliyorum. Ancak menüde saðladýðý kolaylýk yönüyle önceki yazýlýmlý menü gayet kullanýþlý.Ama bu yüklenen bu yazýlýmda þifre çözüyor. Burada kendimize özgü menüyü programlayabilir miyiz... Anlatabildim mi bilmiyorum.
    Edittt... xxman™

Bu tür imzalar yasaktýr. Bir dahakinde gereken yapýlacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok gereksiz bir konu olduðunu düþünüyorum forumu biraz araþtýrsaydýnýz sorduðunuz bütün sorulara cevap bulabilirdiniz,neyse yazýlýmý kendi ***fine göre editlemen mümkün deðil istediðin herhangi bir kanalýn þifresini kýrma gibi bir þansýnda yok malesef saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mesajýnýzý editledim buyuk fontta yazýlar kullanmayýnýz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon12

arkadaþlar rl 100csx flash dunp yükleme için doðru
    anlaþýlýr bir devre þemasý 2.3.4.5.13.18 kablo uclarýn nereye baðlanýr
    deneyen biri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri