Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: LCD Monitor Sorunu, Simgeler Çok Büyük !!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon5 LCD Monitor Sorunu, Simgeler Çok Büyük !!

Undefined - Edited
    Konu Fronces tarafýndan (29-02-2016 Saat 19:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Undefined - Edited

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Nereyi küçültmek istiyorsanýz ilgili yere gelin önce ctrl tuþuna baþýlý tutun sonrada maus un orsatýndaki tekerleði hareket ettirin ve uygun büyüklüðe gelince býrakýn. Bu sadece vista ve 7 de çalýþýr xp de çalýþmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam Yardýmýnýz Ýçin Teþekkürler Fakat Öneriniz Sadece Yazýlarý Küçültüyor.Diðer Sorunlar Devam Ediyor.Galiba Bu Ekran Çözünürlük Sorunu.Mesela Yukarýda Adres Yazma Yerleri Çok Büyük.Ýlk Hali Böyle Deðildi.Deðiþiklik Çok Belli Hocam.Bu Sorunla Ýlgili Önerileriniz Var mý.?
    Konu Fronces tarafýndan (01-01-2011 Saat 14:07 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yazým hatasý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vallaha ustam bende bi sorun yokta. Ekran kartýnýzýn marka ve model olarak yazabilirmisiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam Ekran Kartým Dahili Deðil.Anakartta Var.Anakart ASUS, Ekran Kartý 1700 MB(1.7 GB).Ekran Çözünürlüðüm Ýntel(R) HD Graphics.Fakat Ekran Kartýnýn Markasýný Bilmiyorum Hocam.?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Markasýný bilseydin güncel driver indirip bidaha denerdin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Undefined - Edited

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý casbeko Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþým Yardým Önerin Biraz Saçma Geldi.Bunun Ekran Kartý Ýle Ne Alakasý Var.Bu Sorun Ekran Çözünürlüðü Ýle Ýlgili.Siz Bana Ekran Kartý Markasý Ve Güncel Driver i Tavsiye Ediyorsunuz.Benim Sorunum Ýle Alakalýmý Sizce Verdiðiniz Cevaplar?
    Ekran çözünürlüðünüz ekran kartý ile alakalý tabi. Herkese sorun isterseniz.

Bak resim ekledim 1440x900 formatýný ekran kartý saðlýyor. Ekran kartý olmasa o çözünürlükte çalýþmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ekran çözünürlüðünüz ekran kartý ile alakalý tabi. Herkese sorun isterseniz.
    Mesaj tarafýmdan düzenlenmiþtir.
    O zaman ki duygu ile biraz kabaca cevap yazdýðým için çok üzgünüm, xxman, Arkadaþýma ayný yýl gerekli özrümü de PM Ýle bildirmiþtim ve anlayýþ göstermiþti.Þuan da arkadaþýmýz ile aramýzda hiçbir sorun yoktur.

Her þey için teþekkürler..
    Konu Fronces tarafýndan (01-11-2015 Saat 17:11 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Kötü anekdot olarak kalmamasý için içerik tarafýmdan düzenlenmiþtir.Sevgiler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri