Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Sunny AT 14200 Yeni Uydu alıcım Yardım!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sunny AT 14200 Yeni Uydu alıcım Yardım!

Arkadaşlar merhaba,
    Yeni Uydu alıcısı Sunny AT 14200 aldım. Şifre çözme, emu ve diğer yazılılar konusunda neler yapmam gerekiyor. Bilgi verir misiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mustafa kardeş şifreli kanalları acabilmen için önce menü tusuna basıb 2580 bas menu aktifi açık yap ayrıca uydudan güncelleme yapmak icin uydudan güncelleme üstüne gelib türksat uydusunda 12015 h 27500 frekansını getir sarı tuşa manuele bas ekrana güncellemek istedigin kanal yazılım ***ler gelir o***e bastımı kendisi günceller ustam çihaz güzel güle güle kullan yalnı favori ayarlanmıyo yada ben ayarlayamıyorum iyi akşamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok sağolasın...
    Şimdi benim yaptığım bu işlem ile hangi kanalları şifre girmeden izleyebileceğim peki...
    Bu ara Favori oluşturmak için;
    Menü ... Kanal Listesi ... Favori Grup seç
    Sonra 'Fav' bas ve liste seç yani Favori ismini, istediğin şekilde de isim verebilirsin.
    Daha sonra sol taraftaki kanallardan seçimini yap ve "kırmızı Ekle" tuşu ile sağ tarafa ekle ve kaydet.
    Sonra başka Liste seçip, Başka favori listeleri oluşturabilirsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ustam güncel ne seyrediliyosa seyredersin mesala bulsat 39 e paketi hotbirdde tv globo sirusda hustler tv forumlarda ne şifre verilirse yükler seyredersin arkadaş iyi geceler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tanju bey,
    Biraz daha yardımcı olur musun.
    Dediğin kanalları nasıl yükleyebilirim. Emu açık, Cass kısmında biss yazıyor.
    Ama örneğin TV8'de maç var, izleyemiyorum.
    Forumlardan geçen Strem menü, güncel kanal listeleri falan nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mustafa ustam şifreleme sistemine gel biss şifresinin üstüne geldimi saglayıcı ıd yazar oray gel kumandanın ses tuşlarınlan sag yada sol tuşları oyna tv 8 yada ntv trt şifreleri diye yazar ekranın sol üst kösesinde tv 8 geldimi saglayıcı ıd fa ondan sonra ***lerde 1000000000000000 yazdımı acar aynısı ntv de trt de yazar yükleyince kırmızı ve yeşil tusa basıb cık ekran aılıyor eger antenin astra 19 daysa orf paketide acık güzel kanallar var ***** kanalı belgesllerde onlarıda tarif ederim iyi geceler kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri