Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon
88 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Atlanta HDBOX Kanal Editör Programları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

deneyelim sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylasm icn tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Atlanta hd box kanal lİstesİ programi berbat

arkadaşlar atlanta.com dan yetkili servisi aradım..bayanla görüştüm..kanal listesini bana övüyor bende kötü olduğunu söyledim.dreambox kullanıcısı iken memnun olduğum kanal listesini anlattım çalışma varmı diye sordum..bana sallama bir cevapla hayır denildi..adamlar iphone için bile uygulaması yok..ben bu cihazdan artık soğudum.atlanta teknik servisi hep beraber sıkıştırıp adam gibi yazılım desteği isteyelim..formda da herkese iletelim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osce Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar atlanta.com dan yetkili servisi aradım..bayanla görüştüm..kanal listesini bana övüyor bende kötü olduğunu söyledim.dreambox kullanıcısı iken memnun olduğum kanal listesini anlattım çalışma varmı diye sordum..bana sallama bir cevapla hayır denildi..adamlar iphone için bile uygulaması yok..ben bu cihazdan artık soğudum.atlanta teknik servisi hep beraber sıkıştırıp adam gibi yazılım desteği isteyelim..formda da herkese iletelim.

1-En iyi kanal listesi kendi oluşturduğunuz listedir,uydulardaki frekans değişiklerini
    günlük uydu sitelerinden yapabilirsiniz mesala ben öyle yapıyorum 9.tane uydum var sıkıntı olmuyor.

2- @ Sancaktar üstadın vermiş oldugu kanal listeside çok güzel işene gelmeyenleri silip yeniden düzenleyebilirsin Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

3-Atlanta hd box yeni yazılım yolda çok güzel bir yazılım olacağı söyleniyor 10 şubat' a kadar yetiştirilmeye çalıştırılıyor! bilginize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah baskann

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri