Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arasý

Konu: STREAM System ORF and AustriaSat 09.01.2011 (Test Yazýlýmlarý)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý alty45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bendeki recever kaon ksc511 12.01.a5. stream bm8200ci yazýlýmý yüklü acaba benim recever bu bulsatý çözmüyormu yani ben boþuna mý uðraþýyorum bilgili arkadaþlar yardýmcý olursa þimdiden teþekkürler

emu aktifmi yani kanal kilit açýkmý ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet açýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Linkteki Bulsat Yazýlýmlarýný Yükleyin..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o yazýlýmlardan bm8300ci yi yüklemiyor. (bm8200ci yazýlýmýný yüklüyor bendeki cihaz kaon ksc511 12.01.a5 animasyonsuz)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardýmcý olacak kimse yokmu! Yoksa bu modele(kaon ksc511 12.01.a5 animasyonsuz) yazýlým yokmu? (o yazýlýmlardan bm8300ci yi yüklemiyor. (bm8200ci yazýlýmýný yüklüyor bendeki cihaz kaon ksc511 12.01.a5 animasyonsuz)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý alty45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yardýmcý olacak kimse yokmu! Yoksa bu modele(kaon ksc511 12.01.a5 animasyonsuz) yazýlým yokmu? (o yazýlýmlardan bm8300ci yi yüklemiyor. (bm8200ci yazýlýmýný yüklüyor bendeki cihaz kaon ksc511 12.01.a5 animasyonsuz)
    8200 yazýlýmýný yüklediginiz de herhangi bi sorunla mý karþýlaþtýnýz sorun nedir tam anlayamadým?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

8200 yazýlýmýn yükledim fakat bulsatlarý çözmedi( önce kurukafa sonra yazýlým yükledim) bulsatlarý çözemedim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

8200 yazýlýmýn yükledim fakat bulsatlarý çözmedi( önce kurukafa sonra yazýlým yükledim) bulsatlarý çözemedim

Bulsat ve Orf yazlýmý þu an için iki farklý yazýlýmdýr seçim yapmanz gerekiyor..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart S

slm slm slm

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri