Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dm 800 HD ScreenShot'lar (SD ve HD )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2 Dm 800 HD ScreenShot'lar (SD ve HD )

SD Resimler...

HD Resimler...

Konu tike® tarafından (11-01-2011 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tike ustam harika görüntüler yavaş yavaş alacağım cihazı belirlemeye yardımcı oluyosun tşkler ayrıca

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tike ustam harika görüntüler yavaş yavaş alacağım cihazı belirlemeye yardımcı oluyosun tşkler ayrıca
    Tabi motorlu çanağı kurdun,Full HD LCDTV yi aldın sıra geldi HD receivere. Şimdiden hayırlı olsun niyetin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abi lcd değil led ladım teessüf ederim ya tabiki abi niyetim dream 800hd alacağım inş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abi lcd değil led ladım teessüf ederim ya tabiki abi niyetim dream 800hd alacağım inş
    Özür. yazının altında kocaman LED Tv yazısını görmüyorum .Görüntüler harika. Kardeş herkes VU Duo diyor valla bence dikkate al...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ne yani Plazma aldık diye kötümü ettik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tike ustam herkesin zevki ayrı tabiki hayırlı olsun ama ii yapmamışın plazma almakla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gungor1976 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Özür. yazının altında kocaman LED Tv yazısını görmüyorum .Görüntüler harika. Kardeş herkes VU Duo diyor valla bence dikkate al...

vudu ve diğer kendı uazılımlarını kullanan markalar her zaman enıgma 2 kullanan dreamlerden görüntü olarak üst seviyededir. dream sadece cam işinde birinci sırada gelir.

Hız olsun görüntü olsun enıgma 2 sınıfta kalır.

Vuo dreame bence iyi bir derrs oldu ve ikinci derste Clarke tech tarafından verilecek eğer arkasında iyi bir yazılım ekibi de olursa Clarke tech donanım olarakta her ikisini rahat sollar.

Ayrıca şu an en iyi SD ve HD görüntüler IP TV dedir.

TV olarakta 600 HZ plazma olacak.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vudu ve diğer kendı uazılımlarını kullanan markalar her zaman enıgma 2 kullanan dreamlerden görüntü olarak üst seviyededir. dream sadece cam işinde birinci sırada gelir.

Hız olsun görüntü olsun enıgma 2 sınıfta kalır.

Vuo dreame bence iyi bir derrs oldu ve ikinci derste Clarke tech tarafından verilecek eğer arkasında iyi bir yazılım ekibi de olursa Clarke tech donanım olarakta her ikisini rahat sollar.

Ayrıca şu an en iyi SD ve HD görüntüler IP TV dedir.

TV olarakta 600 HZ plazma olacak.
    Madem enigma2 kullanacaksın neden Vuo ? Koca firma kendi yazılımı üretemiyormu? Burada karşılaştırılan 400 tl civarındaki Dreambox hd (klon) ile 850 tl civarındaki Vuo mu?Eğer bir karşılaştırma yapılacaksa DM 800 HD SE ile yapılması lazım.Ayrıca görüntü kalitesi tamamen göreceli bir kavramdır bana göre süper olan sana göre çok kötü olabilir.Bu konuda baz alınan olay nedir? v.s v.s bu işlere dalarsak 10 sene daha işin içinden çıkamayız

Sonuçta hepsi hd uydu alıcısı yaptıkları iş aynı Tv Kanalını göstermek hiç kimse receiverdan çay yapmasını veya bulaşıkları yıkmasını beklemiyor Sizin ihtiyaclarınızı karşılıyorsa en iyi alıcı sizin alıcıdır...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tike® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Madem enigma2 kullanacaksın neden Vuo ? Koca firma kendi yazılımı üretemiyormu? Burada karşılaştırılan 400 tl civarındaki Dreambox hd (klon) ile 850 tl civarındaki Vuo mu?Eğer bir karşılaştırma yapılacaksa DM 800 HD SE ile yapılması lazım.Ayrıca görüntü kalitesi tamamen göreceli bir kavramdır bana göre süper olan sana göre çok kötü olabilir.Bu konuda baz alınan olay nedir? v.s v.s bu işlere dalarsak 10 sene daha işin içinden çıkamayız

Sonuçta hepsi hd uydu alıcısı yaptıkları iş aynı Tv Kanalını göstermek hiç kimse receiverdan çay yapmasını veya bulaşıkları yıkmasını beklemiyor Sizin ihtiyaclarınızı karşılıyorsa en iyi alıcı sizin alıcıdır...
    vuo nun yazılımları zaten engma 2 değil kendi yazılımları. HD SE VUO ya rakip olamaz VUO nun rakibi sadece 8000 dir. ondada DVD ve SÖKTAK tuner özelliği var.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri