Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sunny at-14009 FTA için yardım!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sunny at-14009 FTA için yardım!!!

sunny at-14009 FTA'ya elle *** nasıl girilir ve ntv spor ve tv8 şifrelerini nasıl girebiliriz teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vahit ustam menü tuşuna bas 2580 yaz *** menüsü gelecek ondan sonra kumandanın sag sol tuşlarınla biss tablosu geldimi o***le yine kumandandan sag sol tuşlarınla ntv gireceksen sag üst kösede yazıyor hangi kanalı girmek istiyosan sag sol tularına basdımı *** menüsü gelir o***leyib güncel ***leri girdimi açar eger yapamazsan menü uydudan güncellemeye geloeyle manuel sarı tuşa bas anahtar yazan yere gel ama önce üstde güncelleme frekansını getirmen lazım 12015 v 27500 anahtar bölümüne geldimi o***le o şifreleri kendisi yüklüyo ustam eger yapamazsan ben facebokdayım sana yardımcı olurum kolay gelsin iyi akşamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tanju_aydin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vahit ustam menü tuşuna bas 2580 yaz *** menüsü gelecek ondan sonra kumandanın sag sol tuşlarınla biss tablosu geldimi o***le yine kumandandan sag sol tuşlarınla ntv gireceksen sag üst kösede yazıyor hangi kanalı girmek istiyosan sag sol tularına basdımı *** menüsü gelir o***leyib güncel ***leri girdimi açar eger yapamazsan menü uydudan güncellemeye geloeyle manuel sarı tuşa bas anahtar yazan yere gel ama önce üstde güncelleme frekansını getirmen lazım 12015 v 27500 anahtar bölümüne geldimi o***le o şifreleri kendisi yüklüyo ustam eger yapamazsan ben facebokdayım sana yardımcı olurum kolay gelsin iyi akşamlar
    çok yardımcı olduğun için teşekkürler arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önemli değil kardeş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mesaj sansürlenmiş arkadaşlar. bendede bu sorun var çözemedim real maçı var izleyelim onu bugün

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilgili kanalı silip tekrar aratın bakalım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu da paylaşımla izlenebilen C+ Liga HD kanalından Real Madrid'in maç görüntüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benimde sorun çözüldü
    valla çok sagolun hocam sayenizde maçları izleyebiliyorum 2580 e basıp emu ya açık demem yetti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sunny at-14009 fta plus cihazımı turksat 4A ya nasıl ayarlarım *

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:emoji56:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri