Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Medialink Black Panther YAZILIM GÜNCELLEME ( 1 Card 2 Modül)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Medialink Black Panther YAZILIM GÜNCELLEME ( 1 Card 2 Modül)

YAZILIM GÜNCELLEME ( 1 Card 2 Modül)
    Cihazınızın en son sürüm yazılımı indirip yükleyebilirsiniz. Böylece cihazınız her zaman güncel yazılıma sahip olacak ve size doyumsuz tv ***fini yaşatacaktır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

balack panter günden güne gelişmekte atlantacıalrda bazı forumlarda cekemedikleri icin karalama yapmakta hatta ismini duyunca konuyu kapatmaktalar bir anlam vermek mümkündeğil hem atlantadan ucuz hem sorunsuz sürekli yazılımı da cıkmakta gercekler ortada

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kolay gelsin arkadaşlar bende bu cihazdan aldım gayet güzel kullanımı falan rahat. cihazın özellikleri arasında usb dongle kablosuz alıcı çalıştırabilir yazıyo ama ben bi türlü çalıştıramadım . menü de onunla ilgili bi bölüm yok kablosuz ayarları ile ilgili . bu konuda yardımcı olursanız sevinirm hani çok da önemli değil kablosuz alıcının çalışıp çalışmaması ama özellikleri arasında yazıyosa çalışması lazımdır diye düşünüyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ataaydin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kolay gelsin arkadaşlar bende bu cihazdan aldım gayet güzel kullanımı falan rahat. cihazın özellikleri arasında usb dongle kablosuz alıcı çalıştırabilir yazıyo ama ben bi türlü çalıştıramadım . menü de onunla ilgili bi bölüm yok kablosuz ayarları ile ilgili . bu konuda yardımcı olursanız sevinirm hani çok da önemli değil kablosuz alıcının çalışıp çalışmaması ama özellikleri arasında yazıyosa çalışması lazımdır diye düşünüyorum
    bundan sonra destek bu cihazlara burdan verilecek biraz sabır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tsk

bugun bu markadan ilk defa aldim iyi dediler bilmiyorum daha fisini bile takmadim bir kontrol ederim dedim umarim yazilimlari da iyidir sunumunuz icinde tsk ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok saolun değerli bilgileriniz için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir sorum olacak, bu konularda acemi bağışlayın, PC den de izleyebiliyormuyuz medialink plack panteri. Böyle bir hizmeti varmıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayır yok

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri