Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Medialink ML 9700 Linux Yazılım Guncelleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir senedir pek bir degisen sey olmadi don*** geldi onuda sildim çok donmalar oldu fisi cek tak cek tak sildim kurtuldum severi olmayanlar için don*** idare eder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı temha20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım cihaza nasıl yüklenecek .yardımcı olursanız memnun oluruz.
    winrar dosyasıı bu cihazın servinde veriliyor. dosyayı winrar la aç ( vinrar 30 günlük denemeden sonra açmaz onuda bil ) aç dosyayı çıkan dosyayı aç içinde dosyayı al ve flash belleğe yükle flash belleği uydu cihazu usb giriş yerine tak yüklem kısmın dan güncelle dosya kısmından makinasına göre değişik var next de dosya kısmı redlina da günceleme kısmı versiyon güncellenir.
    Konu kubilaysa tarafından (30-03-2012 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

850 tl uydu cihazı satılıyor neden uydudan keey ve yazılım günceleme eklemezle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kubilaysa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    850 tl uydu cihazı satılıyor neden uydudan keey ve yazılım günceleme eklemezle
    geçmis mzajlara baksaydiniz boyle yazmazdiniz dilimizde tuy bitti orali degiller ne yazikki bende vu+DUA aldim destegi bol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

04 _ 09-2012 ML9700 FirmwareMod V11 by Sanja9

Indirme Linkiniz:
    [url=http://www.yukletr.com/download.php?file=03ee856cffed08916eb5aecd375ac9c0]YukleTr.Com Dosyalariniz Silinmesin!

ML9700 Sanja9 tarafından V11 FirmwareMod
    Yani burada revize V11 olduğunu.

- Hayır ***Radar (büyük ölçüde V1.1.5234 esas kesinlikle temiz firmware)
    - Sabit Telnet
    - İlk ML9700 (alfa) artık kalmış almalısınız
    - IPTV listesi
    - Bence MultiCAS en iyi - CCcam derleme. (Tüm DAÜ birbirleriyle ve aktif ile başlayan ve anında ağ kesinti ile ilişkili)
    - Mediatomb UPnP MediaServer eklendi

Mediatomb yapılandırması / SMP / etc / mediatomb / config.xml altında değiştirilebilir.

http://translate.google.tr ile çeviri yapilmistir
    umarim eksiklikler giderilmistir

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri