Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: spacesat 3002 yazılım ve bilgileri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umut55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben test edemedim elimde cihaz olmadıgı için

ama x1 de w3 aktif
    bende spacesat yok fakat 3 arkadaşımda var thor datayı kesmiş şu anda w3 yazılımı ile izleniyorsa yazılımı yükleyeyim veya bekiliyeyim 3002 kulanıcıları pek yorum yapmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yanlış anlaşılma var heralde thor da data yok ve eutelsat ta da yok ancak eutelsat yazılımı var ama cihazınıza sakın atmayın nedeni cihaz aptallaşıyor ve donmalar oluşuyor cihazın uku da çalışmıyor bilginize umut arkadaşımız hangi uydudan data alıyorsun eğer hellassatan bahsediyorsan onu bilemem denemedim ben antakyadan yazıyorum havalar düzelse ben o uyduyu deneyeceğim bizde hava hep yağmurlu maşallah hiç durduğu yok aynı zamanda çalışmayacağını biliyorum ama yinede deneyeceğim çünkü atölyeme hep dongle cihazlar gelip duruyor tabiki sattığımız cihazlar bir an önce bir çare bulmak lazım beklemedeyiz ne yapalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emrahelektronik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar yanlış anlaşılma var heralde thor da data yok ve eutelsat ta da yok ancak eutelsat yazılımı var ama cihazınıza sakın atmayın nedeni cihaz aptallaşıyor ve donmalar oluşuyor cihazın uku da çalışmıyor bilginize umut arkadaşımız hangi uydudan data alıyorsun eğer hellassatan bahsediyorsan onu bilemem denemedim ben antakyadan yazıyorum havalar düzelse ben o uyduyu deneyeceğim bizde hava hep yağmurlu maşallah hiç durduğu yok aynı zamanda çalışmayacağını biliyorum ama yinede deneyeceğim çünkü atölyeme hep dongle cihazlar gelip duruyor tabiki sattığımız cihazlar bir an önce bir çare bulmak lazım beklemedeyiz ne yapalım
    3gsat var bende sizin cihazlarda sorun oluyor hd lerde olmuyor w3 data ok şuanda yazılım gelicekdeniliyordu bekleyin derim w3 datada randımanlıdeyil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

spacesat x1 w3 data yazılımını denedin sorun yok çalışıyor.ama cihazı çok kasıyor ve donuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sdsd

Alıntı umut55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

önce main sonra slave yazılımını atınız.en son yazılımdır
    oldu tamam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

önce main sonra slave yazılımını atınız.en son yazılımdır
    tamam coksoal oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılımlar hangi uyduda datadır?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thor ve eutelsatw3 fakat şu anda aktif yazılım yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri