Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/18 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
171 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Medialink Black Panther Yazýlým Guncelleme Resimli Anlatým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tam olarak að kýsmýnda ne yazýo ýp-vesayre býrde modem markan nedýr.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

UTstarcom ut-304r2

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ip 010.00.000.004 yaziyo alt ag gecidi 010.000.000.001

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgisayardan çalýþtýra cmd yaz dos ekranýna gir sonra ping 10.0.0.4 yazýp enterla bakalým ping atýyorsa zaten cihaz nete baðlanmýþ demektir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan saol hallettim sorunu.yalniz bende cccam 2.1.3 yokmus onu nerden indiririm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kaan77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    volkan saol hallettim sorunu.yalniz bende cccam 2.1.3 yokmus onu nerden indiririm

onu ýndýremezsýn cihazýn son yazýlýmýnda 2.2.1 yaný en surum mevcut onu kullan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Güncelleme

Ýnternetten güncelleme yaparken diðer cihazlarda(atlanta) gibi belirtilen hust yazýlýmlar ve kanal listeleri hazýr olsa olmazmý.Bu güncelleme iþi kullanýcýlar için en basiti ne ise o olmalý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lavlav Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýnternetten güncelleme yaparken diðer cihazlarda(atlanta) gibi belirtilen hust yazýlýmlar ve kanal listeleri hazýr olsa olmazmý.Bu güncelleme iþi kullanýcýlar için en basiti ne ise o olmalý.
    evet bencede öyle olmasi kullanicilara kolaylik saglar..
    Konu mur4t tarafýndan (17-02-2011 Saat 17:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart internet

Alýntý lavlav Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Medialink Black Panther 2card arkadaslar internet baglantisi yok ikitane modem ve rute degisdirdim no conred yaziyor dreambox uydu alicisi getirdim o giriyor acaba hata nerde yoksa raute seciyor lutfen yardim tsk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Medialink Black Panther 2card arkadaslar internet baglantisi yok ikitane modem ve rute degisdirdim no conred yaziyor dreambox uydu alicisi getirdim o giriyor acaba hata nerde yoksa raute seciyor lutfen yardim tsk internetten goruyorum internet baglantisi yok yaziyor yani not connected yaziyor

Sayfa 2/18 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri