Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Medialink Black Panther YAZILIM GÜNCELLEME ( 1 Card 2 Modül)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Medialink Black Panther YAZILIM GÜNCELLEME ( 1 Card 2 Modül)

YAZILIM GÜNCELLEME ( 1 Card 2 Modül)
    Cihazýnýzýn en son sürüm yazýlýmý indirip yükleyebilirsiniz. Böylece cihazýnýz her zaman güncel yazýlýma sahip olacak ve size doyumsuz tv ***fini yaþatacaktýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

balack panter günden güne geliþmekte atlantacýalrda bazý forumlarda cekemedikleri icin karalama yapmakta hatta ismini duyunca konuyu kapatmaktalar bir anlam vermek mümkündeðil hem atlantadan ucuz hem sorunsuz sürekli yazýlýmý da cýkmakta gercekler ortada

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kolay gelsin arkadaþlar bende bu cihazdan aldým gayet güzel kullanýmý falan rahat. cihazýn özellikleri arasýnda usb dongle kablosuz alýcý çalýþtýrabilir yazýyo ama ben bi türlü çalýþtýramadým . menü de onunla ilgili bi bölüm yok kablosuz ayarlarý ile ilgili . bu konuda yardýmcý olursanýz sevinirm hani çok da önemli deðil kablosuz alýcýnýn çalýþýp çalýþmamasý ama özellikleri arasýnda yazýyosa çalýþmasý lazýmdýr diye düþünüyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ataaydin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kolay gelsin arkadaþlar bende bu cihazdan aldým gayet güzel kullanýmý falan rahat. cihazýn özellikleri arasýnda usb dongle kablosuz alýcý çalýþtýrabilir yazýyo ama ben bi türlü çalýþtýramadým . menü de onunla ilgili bi bölüm yok kablosuz ayarlarý ile ilgili . bu konuda yardýmcý olursanýz sevinirm hani çok da önemli deðil kablosuz alýcýnýn çalýþýp çalýþmamasý ama özellikleri arasýnda yazýyosa çalýþmasý lazýmdýr diye düþünüyorum
    bundan sonra destek bu cihazlara burdan verilecek biraz sabýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eline saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart tsk

bugun bu markadan ilk defa aldim iyi dediler bilmiyorum daha fisini bile takmadim bir kontrol ederim dedim umarim yazilimlari da iyidir sunumunuz icinde tsk ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok saolun deðerli bilgileriniz için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bir sorum olacak, bu konularda acemi baðýþlayýn, PC den de izleyebiliyormuyuz medialink plack panteri. Böyle bir hizmeti varmýdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýr yok

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri