Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/18 1234567891011 ... SonSon
171 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Medialink Black Panther Yazýlým Guncelleme Resimli Anlatým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Medialink Black Panther Yazýlým Guncelleme Resimli Anlatým

Medialink Black Panther Yazýlým Guncelleme Resimli Anlatým
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Medialink Black bu ürün nasýl biþi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

HD bir cihaz bana görede birçok hd cihazdan daha iyi durumda özellikleri atlantaile ayný olsa bile yazýlýmlar atlantaya göre daha önce cýkýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    HD bir cihaz bana görede birçok hd cihazdan daha iyi durumda özellikleri atlantaile ayný olsa bile yazýlýmlar atlantaya göre daha önce cýkýyor
    evet doðru söylüyosun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

yazýlýmlar Atlanta ile ayný anda cýkýyor ama Atalnta firmasý yazýlýmý ýncelemeden vermýor yada yazýlýmda guncellenen özellik eðer kullanýcýlar için artý bir þey getirmiyor ýse kendý isimleri altýnda vermýyor yada hatalý bug varsa düzeltilmiþini veriyor olay b undan ibaret Medýa firmasý ise koreden gelen yazýlýmý direk nete verýyor ama yazýlým hakkýnda hiç biþi yok örnek 1.85 yazýlýmý arada ne fark var ortada hiç bir þey yok koskoca bir belirsizlik.

Yaný önc e yada sonra cýkan biþi yok. yazýlým koreden tek cýkýyor sadece firma pachleri yuklenýp nete verýlýyor býrý 5 gun önce verir býr ýnceleyip verir. ben medýa 1.85 yazýlýmýný yukledým ama halen 1.84 le aradaký farký çözmuþ deðilim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan kardesim sendede ayni makine varsa özelden görüssek internet baglantisi ile ilgili.yapamadim kafayi yiycem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kaan77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    volkan kardesim sendede ayni makine varsa özelden görüssek internet baglantisi ile ilgili.yapamadim kafayi yiycem

yapamýyacak biþi yok. direk internet kablosunu takýn cihaz otomatik olarak IP alacaktýr. Menu - Genel Ayarlar - Að kýsmýna gir DHCP kýsmý kapalý ise ACIK konuma getir sonra cýk. Cihazý fiþten cek sonra tak cihaz otomatik olarak IP alacaktýr.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan kardesim dedigini yaptim ip adresi falan 01 0li osekilde devam ediyo.ama server bilgisine giriyorum her seyi yaptim,not conected yaziyo orayi bi halledemedim.yani internetmi calismiyo yoksa server bilgisimi yanlis hic birsey anlamadim.valla yapasam elimde patladi makine.

Sayfa 1/18 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri