Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: y6 fta receiver yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart y6 fta receiver yazýlýmý

y6 fta receiver yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

y6 receiver yazýlýmý 01.03.2011

deneyen arkadaslar sonuclarý yazarsa iyi olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben hemen denedim menü ingilizce baþka dil seçenegi yok açýlýr açýlmaz kanal yok menüden kurulum ayarlarýna girip turksat 1c ayarlamak istiyor tp ler eski ferekans 10 adet tp ayarlarýna girip hepsini sildim 11845 v2222 türksat arama ferakansýný yazdým þebeke arama konumunu of dan on konumuna o***ledim. nt aramada of konumundan on konumuna ayarladým manüel konumda türksattan 146 kanal buldu tekrar auto konumunda taratým 222 kanal buldu.el ile kanallarý sýralama menüsünden favori kanallarý ayarladým. silme kitleme (þifreleme) taþýma özelikleri var. ekraný 9 a bölebiliyorsun teleteks özeligi gayet güzel.diseqc 1,2 özeligi var 4 adet oyun var.dayzek ayarlarý var kanal taratma özeligi biraz yavaþ kanal geçiþleri fena deðil.kumandasý ufak olmasýna ragmen gayet güzel kullanýþlý.þimdilik türksat 1c den baþka uyduda denemedim.
    Konu zeusxs tarafýndan (02-03-2011 Saat 04:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emu yazýlýmlarýda cýkar yakýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umut55 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    emu yazýlýmlarýda cýkar yakýnda
    emulu yazýlým çýktýmý usta.dongle olarak bir iþe yaramýyor.en azýndan bissli kanallarý açsýn yeter.ntv-ntvspor-trt1-trt3-tv8 gibi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bende bu makineden var recever yazilimi atmadim daha ama tv ye baðladim ama hiç bir menü dahi açilmadi yazilimi atincami menüyü görebilecem.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cok guzel bir is elinize saglik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri