Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/19 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
185 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Atlanta HDBOX ile ilgili Pratik Çözümler (Açýlmayan cihazlar)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erdalcaki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým eðer makina display da boot yazar þekilde kalýyorsa ne yapalým
    Ýlk mesajda ki aþaðýda yazan iþlemi uygulayýn eðer olmuyorsa cihazýnýzý servise gönderin.

ÖN PANELDE PLEASE WAÝT yazýyorsa.

Sebebler.

1-Yazýlým yüklerken ,hata oluþtu elektrik gitti geldi vs.

2-Yazýlýmda çökme oldu .

ÇÖZÜM

FAT 32 formatlý Flaþ diske ( 1gb-2gb-4gb-8gb)
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yazýlýmý indirip zipten çýkarýyoruz ve karþýmýzda UPDATE isimli bir klasör var ,bu klasörü kopyalýyoruz ,flaþ diske atýyoruz.

Cihaza diski takýp, adaptör kablosunu takýyoruz.

Cihazýn ön panelinde 1-2-3-4 diye saymaya baþladý ise her þey yolunda demektir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Atlanta hd box yardim

cihazýmýn ön panelinde please wait yazýyor yeni yazýlýmý indirirken elektrikler kesildi daha sonra bu yazý çýktý þimdiden tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýlk mesajdaki dosyayý çýkartýp USB ile cihaza atýn
    Daha sonra yükleme iþlemi bitince güncel bir yazýlýmý kurun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart çok teþkür ederim

cihazýma internet yazýlým indirirken elektrikler kesildi cihazým açýlmýyordu sizin vermiþ oldugunuz bilgiler dogrultusunda cihazýmý tekrar aktif hale getirdim ilginize emeginize çok teþekkür ederim. ustam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler ellerinize saðlýk çok güzel çalýþmalar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler direk internet üzerinden güncelleme yapamýyormuyuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý huuunluhuu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkürler direk internet üzerinden güncelleme yapamýyormuyuz?

internet üzerinden Yazýlým ve kanal listesi yükleyebilirsiniz. Önemliller kýsmýndaki konularý inceleyin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanal yukledim biraz seyrettikten sonra sonra server not connected yazýyor
    fabrika ayarlarýna dondum ama hala not connected

nedeni ne olabilir ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý koful Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kanal yukledim biraz seyrettikten sonra sonra server not connected yazýyor
    fabrika ayarlarýna dondum ama hala not connected

nedeni ne olabilir ?

hangi yazýlým mevcut ayrýca eski versiyondan aldýðýnýz kanal listeleri yený versiyonlarda sorun cýkarabilir.

Sayfa 2/19 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri