Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 12/19 ÝlkÝlk ... 2345678910111213141516171819 SonSon
185 sonuçtan 111 ile 120 arasý

Konu: Atlanta HDBOX ile ilgili Pratik Çözümler (Açýlmayan cihazlar)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý corco29 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar atlanta hd palse sorunu
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SAGOL YSK

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkur ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart çok teþekürler

emeðinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart komd

saðolun arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstadým merhaba. Bende Atalanta HDbox cihaz var. Kanal ararken sonunda yaklaþýnca kilitlenip kalýyor. Bunu yeni yapmaya baþladý daha önce böyle bir problem yoktu. Tüm kanal listesini sildim yeniden kör tarama yapýyorum yok. Arama bitmediði içinde kanal listesinide kaydetmiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben atlanat g4 aldım aldıgıma pişman oldum neden diye soracaksanız servis hizmeti sıfır çok kalitesiz bir tane geri zekalı bayan var (kusura bakmayın söylemek zorundayım beni sinir etti) bir şey bildigi yok suratımıza telefonu kapatıyor ayrıca aradığımızda işim var diyor ben ilk defa aradıgımda bana işim var sonra ara dedi bir hafta sonra aradım benim bildiklerimi tekrar ediyor cihaz üzerindeki biraz bilgim var sonra telefonu kapa tıyor 2, soru sormaya fırsat vermiyor atlanta yetkili ali bey görüştüm ancak hale o kadın orada duruyor aynı bilgini tekrar ediyor bir malın kalitesi servis ten belli olur diyorlardı arçelikte goldmaster da next öyledegil susnny de hiç degil keşke dremabox alsay dım klonda olsan kullanır atardım alacak arkadaşlar uyarım olsun almayın benim arkadaşta alacaktı aldırmadım dreambox aldı çok mmenum diger arkadaşta sunny vardı oda memnun valla sunny alsam ondan iyidi yazıklar olsun atlanta yetkilerine servis kalitesi diyorsa en basiti arçelik vestele bak adamlar manisadan aradı vestelle bak ıptvden topluca kanal silme işlemini bile anlata mıyor ayrıca ıptv durdu diyoruum silme işlemin te tekrar yükle yeniden yap diyor hepsini yapıyorum ama sonuç aynı geriz zekalı servis elemanı bayan hale aynı şeyi tekrar ediyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

atlanta almayın başınıza bela etmeyin bu kadar okudunuz için teşşekür ederim

Sayfa 12/19 ÝlkÝlk ... 2345678910111213141516171819 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri