Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Winamp indirme adresi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Winamp indirme adresi

Site Adresi : winampindir.org

İçerik : Winamp indirme adresi

Site Kuruluş Tarihi : Kasım 2010

Site Tanıtımı : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adlı internet sitesi aracılığı ile Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. müzik oynatıcısını ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen medya oynatıcılarının başında gelen Winamp aracılığı ile şarkıya özel ekolayzır ve amplifikatör ayarları oluşturabilir, aynı zamanda dilediğiniz şarkı listelerini favorilerinize ekleme olanağı bulabilirsiniz. Winamp'nın son güncellenen sürümünde Ayrıca grafiksel olarak müzik zevkinizi tatmin edebileceği düşünülen Album Art (Albüm Resmi) özelliği de artık karşımıza çıkıyor. Site aracılığı ile en güncel Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. me şansına tek tuş ile sahipsiniz. Site hakkında son olarak bahsetmek istediğim bir diğer özellik, indirme sayfası üzerinden Winamp medya oynatıcısı hakkında yorumlarınızı bırakabilirsiniz. İyi indirmeler dileriz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Aimp Yeni Müzik Dinleme Programı

Aimp winanmp çok şık tasarımı bulunup ücretsiz hizmet vererek müzik dinlemenizi sağlıyor arkadaşlar winamp programını bırakmıştım youtube'den yada media playerden müzik dinlemeye başladım ama aimp indirdikten sonra artık bu programdayım mutlaka indirmenizi tavsiye ederim. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Winamp öldü artık. Fazla müzik indiren yok. Çünkü her sanatçının neredeyse her albümü Spotify'da mevcut. Şahsen ben kaç yıldır bir tek müzik dosyası bile indirmedim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri