Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
102 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Usta birliğine gidiyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler arkadaşlar. Vallaha sizleri özlüyecem.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı tezkereler kardeşim moralini hiç bozma herkes gibi sende yapıp gelceksin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

15 gun acemi birliği yaptım orda.
    sabahları sıcak süt çokokrem vs
    haftada 2 gun balık

ama şimdi nasıldır bilmem. aradan tam 10 sene gecti

iyi teskereler..

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Arkadaşlar bende askere gidiyorum. Askerlik yerim Burdura düştü. ŞAVKÇI09 ile aynı yere düştü.

Bu arada ben Ulaştırma Er olarak gidecekmişim askere.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yok Özgür abi morelim bozuk değil aksine çok yüksek. Basri abi sıcak süt çokokrem oh iyi beslemişler ozamanlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı tezkereler kardeşim gel tezkere gel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı teskereler kardeşim Allah kavuştursun inşallah gittiğin yer hayırlı olur senin için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı teskereler. Allah yolunu açık etsin... Bu forum Seninle Gurur Duyuyor... En büyük ASKER bizim ASKER. Yavaş yavaş havaya sokalım değilmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BasriMutaf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    15 gun acemi birliği yaptım orda.
    sabahları sıcak süt çokokrem vs
    haftada 2 gun balık

ama şimdi nasıldır bilmem. aradan tam 10 sene gecti

iyi teskereler..
    Basri Mutaf profil yaşın 29. Tam 10 sene önce askerlik yapmışsın yaş 19. Sen askere erken gitmişsin galiba.

------------------------------------------------------------

Basri; forumda yaş 15te yazabilir usta

2001 - 5 marttı ben askere gittiğimde. 1981/1 tertip Burdura gittim...
    Konu MUTAF tarafından (08-02-2011 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benım de acemı birliği burdurdu.

Yemek konusunda sıkıntı cekmesın cok guzel yemek cıkar. Ama oranın bir gece soğu vardır akıllara zarar tam dönemınde gidiyorsun. Ayrıca hasta olmamaya bak reviri berbat bir yerdır giden dahada kötü olup dönerdi bende gittim gidip gitmeyeceğime pişman olmuştum. Giderken fazla bişi götürme zaten 1 ay boyu bol bol yürüyüş yapacaksın bu soğukta kulakların yara olur en fazla o.

Şansın varsa tavisyem giderken eğer gizilice sokabilirsen vitamın ve grip ilaçı sok dıecem ama girerken cantan cok sıkı şekilde aranıyor artık o ilaçları ufak ufak kesıp neyın içine koyrsan koy ama vitamın ve grıp ilacı al mutlaka. dieceksınkı şimdiki yerım cokmu sıcak ama oranın havası çok değişiktir gunduz guneş yakar gece soğuk adamın ciğerıne işler 4 mevsimi yaşarsın bır gun içinde o kadar değişik bir yer. ben mayıs ayında gittim oraya cok kötu hasta oldum ve acemı birliği zehir oldu bana artık burdurun yakınından bile geçmiom.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benım de acemı birliği burdurdu.

Yemek konusunda sıkıntı cekmesın cok guzel yemek cıkar. Ama oranın bir gece soğu vardır akıllara zarar tam dönemınde gidiyorsun. Ayrıca hasta olmamaya bak reviri berbat bir yerdır giden dahada kötü olup dönerdi bende gittim gidip gitmeyeceğime pişman olmuştum. Giderken fazla bişi götürme zaten 1 ay boyu bol bol yürüyüş yapacaksın bu soğukta kulakların yara olur en fazla o.

Şansın varsa tavisyem giderken eğer gizilice sokabilirsen vitamın ve grip ilaçı sok dıecem ama girerken cantan cok sıkı şekilde aranıyor artık o ilaçları ufak ufak kesıp neyın içine koyrsan koy ama vitamın ve grıp ilacı al mutlaka. dieceksınkı şimdiki yerım cokmu sıcak ama oranın havası çok değişiktir gunduz guneş yakar gece soğuk adamın ciğerıne işler 4 mevsimi yaşarsın bır gun içinde o kadar değişik bir yer. ben mayıs ayında gittim oraya cok kötu hasta oldum ve acemı birliği zehir oldu bana artık burdurun yakınından bile geçmiom.
    Volkan gerçekler acıdır ama bari yerinde görseydi daha başlamadan
    kardeşimi perişan ettin? Ama şunu söyleyeyim bana güleceksiniz belki ama -15 derecede sabah soğuğunda veya gece nöbetinde kulağımın yanarak sızlamasını özledim.VATANIMA CANIM FEDA...

Sayfa 3/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri