Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 9/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
102 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Usta birliğine gidiyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hoşgeldin kardeşim geçmiş olsun
    Bana Ümit Bağlama Ben Toprağa Sözlüyüm....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi teskereler kardeşim.Güle güle git güle güle gel.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hoş geldin yeni yerin neresi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hoşgeldin @xxman özledik seni ayrıca geçmiş olsun
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hoşgeldin kardeş. geçmiş olsun. "Hadi bakem Denizliye gidiverde askerliği bi çırpıda bitiriver"

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı tezkereler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar yemini ettik artık çarşı izininede çıkacam inşallah ve çarşı izinlerinde buralarda olacam.

Alıntı ercişsat Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hoş geldin yeni yerin neresi
    Yeni yerim DENİZLİ'ye çıktı. 11. Motorlu piyade eğitim tugayı gibi bişeler yazıyordu. Ben oraya Ulaştırma olarak gidiyom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Askeri hastanesinde tahlilleri yaptırmadan önce dayımı aramıştım malatyada Albay kendisi o da Sivas'taki Askeri hastanesinin baştabibini aramış baş tabibde Albay bana dedi koçum sonuçları alır almaz yanıma gel dedi. Sonuçları aldım zatüriye başlangıcı oluşmuş bende. dün ve bugün iğne vurundum eğer düzelmessem hastanede yatırarak tedaviye başlayacaklar.
    Konu Hikmet™ tarafından (29-03-2011 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ülen yasak yerlere giripte yakalanma ha

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tike® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ülen yasak yerlere giripte yakalanma ha
    Abi yasaklar neden vardır çiğnenmek için.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar yemini ettik artık çarşı izininede çıkacam inşallah ve çarşı izinlerinde buralarda olacam.

Yeni yerim DENİZLİ'ye çıktı. 11. Motorlu piyade eğitim tugayı gibi bişeler yazıyordu. Ben oraya Ulaştırma olarak gidiyom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Askeri hastanesinde tahlilleri yaptırmadan önce dayımı aramıştım malatyada Albay kendisi o da Sivas'taki Askeri hastanesinin baştabibini aramış baş tabibde Albay bana dedi koçum sonuçları alır almaz yanıma gel dedi. Sonuçları aldım zatüriye başlangıcı oluşmuş bende. dün ve bugün iğne vurundum eğer düzelmessem hastanede yatırarak tedaviye başlayacaklar.
    İnşALLAH iyileştirsin.Denizli'desin hıı.Kolay gelsin gayri

Sayfa 9/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri