Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: MediaLink Kullanýcýlarý Ýsteklerinizi Belirtirseniz Sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iki ayi geçti isteklerimiz ama daha ortada bisey yok ne zaman çikacak yeni yazilim haberi olan varmi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

belki yarýn belki yarýndanda yakýn firma bilmiyor biz nerden bilecez kardeþ ALLAH sonumuzu hayretsin bizim gibi bu makinayý alanlara allah sabýr ve akýl versin sanki alýnacak baþka makina yoktuda bu makinayý aldýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bana makinayi satan tanidik bunu tavsiye etti bizde inandik aldik ve simdide abi biraktim medi@linkle çalismiyorum dedi yani basinin çaresine bak der gibi ne yapalim umitsiz yasanmiyor bekliyelim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

maalesef bu cihaz zamanýnda SAKURA dýe býr marka vardý aynen o gibi oldu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yildo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bana makinayi satan tanidik bunu tavsiye etti bizde inandik aldik ve simdide abi biraktim medi@linkle çalismiyorum dedi yani basinin çaresine bak der gibi ne yapalim umitsiz yasanmiyor bekliyelim
    enigma 2 yazýlým cýkacak gibi ama ne zaman umutsuz yaþanmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý slymn1907 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

hayir,diyelimki a..kanali festplateye cekip,b..kanali seyretmek ayni anda.Ayrica bende TOPFIELD var cift tuneli lnb iki giris baglaniyor kanallari tuner birden tuner ikiye kopyaliyorsun...sonra istedigin kanali cekip baska kanalida izliyorsun hatta iki kanali cektigin zaman ücüncü kanali da recivenin müsade ettigi kanala bakabiliyorsun..bu sorunu cözer seniz memnun olurum.selam
    (benim klavye Türkce olmadigindan yumusak g,c,s,i gibi hafleri okuyan arkadaslar anlasin yurt disinda yasadigim icin)

ayný TP deki kanallarda tek tunnerden birini seyredip diðeriini kaydedebiliyorsun.

iki tunnerede ayný uydu yada farklý uydu koyabilirsin gelen kablona göre tunner1 seyrederken tunner 2 yi kayýt yapabiliyorsun. yada tunner2 yi seyrederken tunner1 den kayýt yapabiliyorsun bir sýkýntý yok. Her tunneri ayrý taratmayýmý yapmadýnýz nasýl problem yaþýyorsun açýkçasý anlamadým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaþlar bende medialink 9700 kullanýcýsýyým cihaz donanýmsal olarak çok iyi ama malesef yazýlým ve bunla paralel olarak iþlevsellik sýkýntýsý yaþanýyor yani cihaz sahip olduðu donanýmýn hakkýný veremiyor. bu konuyu firmayada ilettim kendileri saðolsun çok ilgili ve alakalý umutluyum bu ilgi ve alaka sonuç getirir diye umuyorum.
    aþaðýya firmayada ilettiðim belli baþlý eksiklikleri görebilirsiniz.
    1) En baþta þunu belirtmek isterim ki cihaz her ne kadar deðiþik iþlevleri yapabiliyorsa da açýlýþta direk TV özelliðinin açýlmamasý benim için bir sorun; çocuklarýn cihazý açmasý durumunda ayarlar vb. seçeneklerden cihaza istenmedik sýkýntýlara sebebiyet verebilmektedir. Açýlýþ menüsü seçilebilir olmalýdýr. (ister direk TV, HOME, video, vb).................. bu özellik ayarlar içinde varmýþ (darýsý diðerlerinin baþýna) 10/4/2011
    2) Bence cihazýn en büyük eksikliklerinin baþýnda cihazý alýrken aslýnda var olduðunu sandýðým Ayný Anda 2 Farklý Yayýný Canlý Ýzleyebilme özelliði çift tunerli olup bu özelliðinin olmamasý sadece kayýt iþlemleri için düþünülmüþ olmasý beni hayal kýrýklýðýna uðrattý,
    3) Yukarýda da belirttiðim gibi piyasadaki en basit cihazlarda bile yapýlabilen kanal taþýma, buket taþýma, yeni buket oluþturma, yer deðiþtirme kumandadan yapýlamadýðý gibi tavsiye edilen Medi@link Linux Channel Editorü vasýtasý ile buket yerlerini deðiþtirme, yeni buket oluþturma yapýlamamaktadýr. Buketlere uydu seçimi yapýlýp kanal eklenemektedir.( herhangi bir uydu seçildiðinde sadece o uyduya ait kanallarýn listelenmesi saðlanmalýdýr.)
    4) Hem Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sitesinde bulunan hazýr kanal listesi hemde diðer kullanýcýlarýn paylaþýmý sunduðu hazýr kanal listeleri; hazýrlanmýþ olduðu cihazda tarama yapýlmýþ olan tunerA veya tunerB ye göre hazýrlanmýþ olduðundan uydularý tarama yapýlmýþ olan sistemde kullanmayan kullanýcýlar bundan faydalanamaktadýr. Örneðin ben Turksat 3A (42°E) yi tunerA da, Eutelsat W3A (7°E), Hotbird 9 (13°E) ve Astra (19.2°E) tunerB de kullanmaktayým yüklemiþ olduðum hazýr kanal listesinde aslýnda 4 uyduyada ait kanallar bulunurken tarama tunerA dan yapýlmýþ olduðundan ya sistemimi deðiþtiricem veya baðlantý durumuma göre tarama yaptýracam. ( aslýnda bu sorun Medi@link Linux Channel Editorünün kanallar kýsmýnda kanalý çift týkladýðýmýzda karþýmýza çýkan tuner seçeneði benzeri bir özelliðin uydular kýsmýnada eklenmesi ile düzelebilir.)
    5) Ayrýca Medialink ML9700’ün piyasadaki eþdeðer rakipleri gibi deðiþik arayüz (skin), plugin ve benzeri özellikleri saðlayabilmeli.
    Konu toprakyilmaz tarafýndan (10-04-2011 Saat 15:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý toprakyilmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaþlar bende medialink 9700 kullanýcýsýyým cihaz donanýmsal olarak çok iyi ama malesef yazýlým ve bunla paralel olarak iþlevsellik sýkýntýsý yaþanýyor yani cihaz sahip olduðu donanýmýn hakkýný veremiyor. bu konuyu firmayada ilettim kendileri saðolsun çok ilgili ve alakalý umutluyum bu ilgi ve alaka sonuç getirir diye umuyorum.
    aþaðýya firmayada ilettiðim belli baþlý eksiklikleri görebilirsiniz.
    1) En baþta þunu belirtmek isterim ki cihaz her ne kadar deðiþik iþlevleri yapabiliyorsa da açýlýþta direk TV özelliðinin açýlmamasý benim için bir sorun; çocuklarýn cihazý açmasý durumunda ayarlar vb. seçeneklerden cihaza istenmedik sýkýntýlara sebebiyet verebilmektedir. Açýlýþ menüsü seçilebilir olmalýdýr. (ister direk TV, HOME, video, vb).................. bu özellik ayarlar içinde varmýþ (darýsý diðerlerinin baþýna) 10/4/2011
    2) Bence cihazýn en büyük eksikliklerinin baþýnda cihazý alýrken aslýnda var olduðunu sandýðým Ayný Anda 2 Farklý Yayýný Canlý Ýzleyebilme özelliði çift tunerli olup bu özelliðinin olmamasý sadece kayýt iþlemleri için düþünülmüþ olmasý beni hayal kýrýklýðýna uðrattý,
    3) Yukarýda da belirttiðim gibi piyasadaki en basit cihazlarda bile yapýlabilen kanal taþýma, buket taþýma, yeni buket oluþturma, yer deðiþtirme kumandadan yapýlamadýðý gibi tavsiye edilen Medi@link Linux Channel Editorü vasýtasý ile buket yerlerini deðiþtirme, yeni buket oluþturma yapýlamamaktadýr. Buketlere uydu seçimi yapýlýp kanal eklenemektedir.( herhangi bir uydu seçildiðinde sadece o uyduya ait kanallarýn listelenmesi saðlanmalýdýr.)
    4) Hem Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sitesinde bulunan hazýr kanal listesi hemde diðer kullanýcýlarýn paylaþýmý sunduðu hazýr kanal listeleri; hazýrlanmýþ olduðu cihazda tarama yapýlmýþ olan tunerA veya tunerB ye göre hazýrlanmýþ olduðundan uydularý tarama yapýlmýþ olan sistemde kullanmayan kullanýcýlar bundan faydalanamaktadýr. Örneðin ben Turksat 3A (42°E) yi tunerA da, Eutelsat W3A (7°E), Hotbird 9 (13°E) ve Astra (19.2°E) tunerB de kullanmaktayým yüklemiþ olduðum hazýr kanal listesinde aslýnda 4 uyduyada ait kanallar bulunurken tarama tunerA dan yapýlmýþ olduðundan ya sistemimi deðiþtiricem veya baðlantý durumuma göre tarama yaptýracam. ( aslýnda bu sorun Medi@link Linux Channel Editorünün kanallar kýsmýnda kanalý çift týkladýðýmýzda karþýmýza çýkan tuner seçeneði benzeri bir özelliðin uydular kýsmýnada eklenmesi ile düzelebilir.)
    5) Ayrýca Medialink ML9700’ün piyasadaki eþdeðer rakipleri gibi deðiþik arayüz (skin), plugin ve benzeri özellikleri saðlayabilmeli.
    hayýrlý olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar sizlerde demi gitti you tube uç gundur you tubde sorun var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart medialink black panther

merhaba arkadaslar medialink black panther kullanýyorum son yazýlým ile anlatýlan sorunllar ortadan kalkmýþtýr vericem linkten son yazýlýmý alabililirsiniz
    yükleye bilirsiniz
    cihazda 2 modül giriþi var ise Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

cihazda 1 modül giriþi var ise

link: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

enson yazýlýmý siteden seçerek indirebilirsiniz flhas belleðe indirip yapabilirsiniz kolay gelsin arkadaslar

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri