Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: MediaLink Kullanýcýlarý Ýsteklerinizi Belirtirseniz Sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon5 MediaLink Kullanýcýlarý Ýsteklerinizi Belirtirseniz Sevinirim

Arkadaþlar medialink yetkililerinden az önce bana email geldi bu yazýlýmlarý yapan muhendis haftaya burada olacakmýþ bana yuksel bey cihazlardaki eksiklikleri uyeleriniz belirtsin bizde haftaya muhendise iletiriz dedi Bu konu baþlýgý altýndan belirtiniz konu linkini gonderecem çünkü...

Ayrýca Kullandýgýnýz Medialink modelinide mutlaka belirtiniz.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1- kanal geciþleri aðýr
    2-þifreleme sistemi belli deðil
    3-doðru düzgün kanal edeitleme programý yok mesela makinadan pc ye kanllarý aktaramýyosun
    4-makinanýn donanýmýna göre yazýlýmý yok
    5-þifreli kanallarý izlerken server göremiyorsun
    6-þifreli kanllarý cok gec acýyor bir dream 500s kadar olamýyor
    7-makinadan pc ye að baðlantýlarý ile baðlanamýyorsun
    8-serveri makinaya gönderirken kopyala yapiþtýr tarzýnda bir programý yok
    9-bazen makinada donmalar meydana geliyor
    10-plýgin olarak cok eksik hic yok desek yeridir
    11-dreamlarda olduðu gibi *** addons ta *** indirme *** güncelleme hava durumu maclar vb pliginlar yok
    12-kanal deiþtitriken frekensý ve hangi platformda olduðu belli deðil kanalýn
    13-azbox da olan ''maz''gÝbÝ bÝr program olasa iyi olur
    14-görüntü kalitesi olarak zayýf hd kanllarda cok titreme yapýyor özellikle mac sýrsýnda cizgiler cok titriyo bakamýyor insan
    15- youtubeden harddiske kayýt olmalý
    16- makinadan pc ye að baðlantýlrýndan direkt baðlanmalý telnet olmadan
    17-cccam performansý zayýf
    18-flv formatlý filmleri göstermiyor
    19-webbrovsere klavye caliþcak þekilde ayarlanmalý
    20-daha kullanýþlý bir menü ve görsel olarkta iyi olmalý
    Konu kýnýk tarafýndan (16-02-2011 Saat 20:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýnýk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    1- kanal geciþleri aðýr
    2-þifreleme sistemi belli deðil
    3-doðru düzgün kanal edeitleme programý yok mesela makinadan pc ye kanllarý aktaramýyosun
    4-makinanýn donanýmýna göre yazýlýmý yok
    5-þifreli kanallarý izlerken server göremiyorsun
    6-þifreli kanllarý cok gec acýyor bir dream 500s kadar olamýyor
    7-makinadan pc ye að baðlantýlarý ile baðlanamýyorsun
    8-serveri makinaya gönderirken kopyala yapiþtýr tarzýnda bir programý yok
    9-bazen makinada donmalar meydana geliyor
    10-plýgin olarak cok eksik hic yok desek yeridir
    11-dreamlarda olduðu gibi *** addons ta *** indirme *** güncelleme hava durumu maclar vb pliginlar yok
    12-kanal deiþtitriken frekensý ve hangi platformda olduðu belli deðil kanalýn
    Model 9700 demi ustad
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Model 9700 demi ustad
    evet aynen daha eksik var aklýma gelince ekliyecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Model 9700 demi ustad
    Bazen yazýlanlarý okuyunca ayný þeyi bende düþünüyorum.

Bir sýkýntý var ben çözemedim.
    Söylenenlerin çoðu bendeki cihaza uymuyor, o nedenle artýk yorum yapmama kadarý aldým. çok daha iyi bilgili ilgili birisine cihazý vereceðim o ne diyecek merak ediyorum.

Benim en net gördüðüm kanal geçiþleri hiçte yavaþ deðil denilen cihazlara yan yana denemeden bu yorum çok hatalý oluyor. Gündüz gidip o cihaza bakýp akþam gelip evde karþýlaþtýrýsanýz çok yanlýþ bir hesap içinde olursunuz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

18-flv formatlý filmleri göstermiyor
    o dosya format adobe un web üzerinden flash içinde sýkýþtýrýlmýþ görüntü yayýnlanmasý için üretilmiþ bir þey. özel bir iþ için kullanýlan web browserýza eklenti yaparak isterseniz izleyebilirsiniz. linux te bunun çalýþmamasý gibi bir þey yok. o eklentiyi yükleyeceksiniz standart yazýlmda olmasý mümkün deðildir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý oyuncu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bazen yazýlanlarý okuyunca ayný þeyi bende düþünüyorum.

Bir sýkýntý var ben çözemedim.
    Söylenenlerin çoðu bendeki cihaza uymuyor, o nedenle artýk yorum yapmama kadarý aldým. çok daha iyi bilgili ilgili birisine cihazý vereceðim o ne diyecek merak ediyorum.

Benim en net gördüðüm kanal geçiþleri hiçte yavaþ deðil denilen cihazlara yan yana denemeden bu yorum çok hatalý oluyor. Gündüz gidip o cihaza bakýp akþam gelip evde karþýlaþtýrýsanýz çok yanlýþ bir hesap içinde olursunuz.
    demekki cihazý alnlarýn icinde birtek siz memnunsunuz cihazý el üstünde tuttuðunuza göre donanýmsal olarak cihaza bir þey dediðimiz yok yazýlýmsal olarak eksiði cok siz görmezden geliyosunuz demekki bu zamana kadar farklý cihaz kullnmamaýþþýnýz ki bu yorumlarý yapýyosunuz o sizin tercihiniz cihazý iyi olarak lanse etmeniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýnýk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    demekki cihazý alnlarýn icinde birtek siz memnunsunuz cihazý el üstünde tuttuðunuza göre donanýmsal olarak cihaza bir þey dediðimiz yok yazýlýmsal olarak eksiði cok siz görmezden geliyosunuz demekki bu zamana kadar farklý cihaz kullnmamaýþþýnýz ki bu yorumlarý yapýyosunuz o sizin tercihiniz cihazý iyi olarak lanse etmeniz
    Ben Black Panther kullaniyorum. Acikcasi goruntu kalitesi olarak cok memnunum ama sizin de dediginiz gibi baska bir cihaz kullanmadim. Ilk cihazim.

Benim en butuk sorunum LNB MDU2 icin tum kanallari tek tek el ile girmek zorunda olmam. Hala bazi eksik kanallarim var. Bunu cihaz otomatik olarak yapabilseydi cok iyi olurdu.

Ayrica duzgun calisan PC kanal editor programi sart/ Ayrica AVI fimleri oynatmiyor. Bu da bence cok rahatca cozulebilir.

Tesekkur ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ml 9700 cccam nasýl girilecek kullaným kýlavuzunda hiç bilgi yok
    uydu ismini deðiþtirdikten sonra gene ayný isim duruyor
    ses açýp kapamayý kimi zaman yapýyor kimi zaman yapmýyor
    iptv açýlmýyor.
    pc,ye baðlanmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ben medialink 9700 aldým 1 hafta önce. Daha önce linux serisi uydu alýcý hiç kullanmamýþtým. makinayý kullanýrken ana menüde birkaç defa 9'a basýnca ne modül kaldý ne iptv. onay falan beklemeden sýfýrlayýverdi. internette bir türlü sorunuma çare olacak bir bilgi bulamadým.yardýmlarýnýzý bekliyorum.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri