Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: dreambox 8000 hd digiturk yasal kart

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dreambox 8000 hd digiturk yasal kart

merhaba arkadaşlar bende dreambox 8000 hd pvr var yasal digiturk kartım ama çaliştirmiyor benmi yapamiyorum yoksa eksik yapmam gereken ayarlarmı var yardımlarınızı bekliyorum acil arkadaşlar
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dreambox 8000 hd de modül girişi varmı d smart modül ile çalışırmı özelliklerinden bahsedebilirmisiniz modül ve kart girişli hd cihaz almayı düşünüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı askabe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dreambox 8000 hd de modül girişi varmı d smart modül ile çalışırmı özelliklerinden bahsedebilirmisiniz modül ve kart girişli hd cihaz almayı düşünüyorum.
    800Hd de kart okuyucu var modül girişi yoktur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tike cevap için saolun Dreambox hd uydu alıcıların hiçbirinde modül girişi yok olarak anlaşılıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seyitcan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar bende dreambox 8000 hd pvr var yasal digiturk kartım ama çaliştirmiyor benmi yapamiyorum yoksa eksik yapmam gereken ayarlarmı var yardımlarınızı bekliyorum acil arkadaşlar
    Kartınız İrdeto sistemindeyse çalışmaz. Ama Cw ise çalışır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı askabe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dreambox 8000 HD de Modul girişi vardır. Dsmart modul çalışır. Ama fiyatı 2300 TL dir. Birde Dreambox 800 HD var ama onda sadece kart kuyucu vardır.

Alıntı tike® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    800Hd de kart okuyucu var modül girişi yoktur.
    Usta arkadaş 8000 demiş

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam dreamboxta 2 kart girişi 4 modül girişi var ben cihaza imaj attım ama digiturk kartım kanalları açmıyor artık
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seyitcan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam dreamboxta 2 kart girişi 4 modül girişi var ben cihaza imaj attım ama digiturk kartım kanalları açmıyor artık

kartınızın üzerinde Crypto works mu yazıyor yoksa IRDETOdamı yazıoyor. ırdeto kartlar sadece eşleştirildiği cihazda çalışır.

Crypto workse eğer onuda direk çalıştıramazsın server falan kullanıyorsan onun bazı ayaları var okutman için.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dreambox cihazınız internete bağlı ise kartınızı takmayın. Digiturk kartı bloke edebilir bilginize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam daha once izliyordum imaj atmadan once attıktan sonra izleyemez oldum başka cihaza takınca kart çalişiyor ama dreamboxta çaliştirmiyor bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım vararkadaşlar kartın üzerinde Cryptoworks yazıyor
    Ehmedé Xane

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri