Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Eutelsat veya İnternet İle Televizyon İzlemek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Eutelsat veya İnternet İle Televizyon İzlemek

Arkadaşlar eskiden sıkı bir dreambox kullanıcısıydım fakat 2-3 senedir elimi sürmemiştim. Şimdi bazı sıkıntılar var ve dreambox kullanmak zorundayım. Şuan evime gelen sadece eutelsat 7 uydu kablosu var, ve internet hattım var. Şuan hangi imajı yüklemeliyim (nasıl yükleyeceğimide unuttum), ve eutelsat üzerinden veya internet üzerinden ulusal kanalları nasıl izleyebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eutelsat uydusunda acılan kanallar yok trt kanalları ve 360 tv kanalı şifresiz onun dısındakiler şifreli. Ve bein media kanalları şifresi çözülmuyor bilginize internetten kanal izlemek isterseniz ulusal kanalların youtubede kanalları var oradan izleyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eutelsat uydusunda acılan kanallar yok trt kanalları ve 360 tv kanalı şifresiz onun dısındakiler şifreli. Ve bein media kanalları şifresi çözülmuyor bilginize internetten kanal izlemek isterseniz ulusal kanalların youtubede kanalları var oradan izleyebilirsiniz.
    Hocam benim için ulusal kanallar açılsın yeter. Yok mudur bunun bir çözümü ? Eutelsatta ki ulusal kanalları çözemez miyiz ? Birde az önce tarama yaptırırken, eutelsat kablosu takılı olmasına rağmen türksat 3a da sinyal gösteriyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mertgundogan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam benim için ulusal kanallar açılsın yeter. Yok mudur bunun bir çözümü ? Eutelsatta ki ulusal kanalları çözemez miyiz ? Birde az önce tarama yaptırırken, eutelsat kablosu takılı olmasına rağmen türksat 3a da sinyal gösteriyordu
    Onun çözümü yok malesef turksat3a sinyali olması bazı frekanslar benziyor w3 uydusu ile ona denk gelmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çanak anteninizi TÜRKSAT uydusuna ayarlamanız yeterli tüm fta yayınlarını izleyebilirsiniz
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mertgundogan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar eskiden sıkı bir dreambox kullanıcısıydım fakat 2-3 senedir elimi sürmemiştim. Şimdi bazı sıkıntılar var ve dreambox kullanmak zorundayım. Şuan evime gelen sadece eutelsat 7 uydu kablosu var, ve internet hattım var. Şuan hangi imajı yüklemeliyim (nasıl yükleyeceğimide unuttum), ve eutelsat üzerinden veya internet üzerinden ulusal kanalları nasıl izleyebilirim
    internetten gerçek hd ulusal kanalları izlemek istersen canlı tvler linkinden izliyebilirsin : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri