Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234
34 sonuçtan 31 ile 34 arasý

Konu: Aciko 6225-7225 Guncel Yazılımları 04.11.2006

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sonsuzlukk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    serkan abi bize yeni yazýlým yokmu ?

aciko 6225 olursa cok sevinirim klavyene ve farene saðlýk...bari siz bizi yalnýz býrakmayýn.......
    Valla soralým bir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Valla soralým bir

sordunmu abisi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sonsuzlukk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sordunmu abisi
    Abi umýd bekleme artýk istersen bu ozmena forumdan aciko temsilcisinden bir yazý

Alýntý Kadim Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Siz ne dediðinizi bilmiyorsunuz. Ortada Aciko diye bir firma kalmamýþ. Siz hala yazýlým bekliyorsunuz aciko sattýrmayacaðýz diyorsunuz. Ben gidip elin gavurundan belki iþe yarar diye size yazýlým istiyorum test edin var mý biþi diyorum. Siz bana gelip fake yazýlým bu diyorsunuz. Aciko diye biþi kalmamýþ siz hala yazýlým bekliyorsunuz. Size iyilik te yaramýyor. Gidin elin PKKlýsýndan dilenin yazýlýmý verir o size yazýlýmý. Arkadaþlar baþka bir firma devralana kadar Aciko cihazlarýna herhangi bir þekilde resmi olarak destek verecek hiç bir kiþi kalmamýþtýr. Aklýnýzý baþýnýza alýn. Birileri markayý aldýðýnda bakarsýnýz verirler parayý alýrlar yazýlýmý desteði devam eder. Beklemeyin yazýlým v.s. Aciko 6225-7225 merih video nun cihazlarýdýr. Merih Video( Drake-Redline v.s üreten firma) yazýlým verirse alýrsýnýz yazýlýmý. 422X-522X serisi için Korede bile firma kalmadý siz hala yazýlým diyorsunuz. 2003 cihazý için edit yazýlým bile bulmanýz zor artýk. Firma kapanalý 1,5 yýl olmuþ. Excalibur'un dediði gibi 322X serisi modeller için yazýlým metaware ya da dreamsoft olduðu için kolay buluyorsunuz. ben size 422X-522X yazýlým veririm vermesine ama koreli parasýz beleþ iþ mi yapar? Sadece bir tane mühendisi var yazýlým verecek. Firma falan yok. O mühendiste arkadaþým bunu bin kez söyledim verirse bende size veriyorum. Yoksa yazýlým mazýlým yok... Aciko markasý baþkasýna devredilene kadar kesinlikle yazýlým mazýlým beklemeyin.... Belli mi olur bakarsýnýz bana devrederler o zaman yazýlýmlar devam eder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar artýk Aciko 42xx ile 5225 serisine ve GM' de 11000 serisine yazýlým çýkarmýyor. Elimizdeki yazýlýmlarla yetinmek zorundayýz ne yazýk ki! Serkan usta iþte temsilcinin yazýsýný kopyalayýp getirmiþ. Çanaklarýnýzýn durumuna göre eski yazýlýmlarla idare edeceðiz napalým.

Saygýlar.

Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri