Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: win 7 açýlýþ þifresi kýrma

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart win 7 açýlýþ þifresi kýrma

win 7 açýlýþ þifresini unutanlarýn çok iþine yaracak bi program formata son kesinlikle çalýþýyor ...

Windows 7 þifre sýfýrlama programý indirme linkleri aþaðýdadýr.

-Parçalarý indirdikten sonra 1.parçadan program dosyasýný açýn.

-Programý bilgisayarýnýza yükledikten sonra unuttuðunuz bilgisayarda cd’den bilgisayarý açmak için bootable cd yapmanýz gerekiyor. Programla bu cd yi oluþturun.

-Daha sonra unuttuðunuz bilgisayarýn BIOS ayarlarýnda baþlangýç seçeneði olarak cd ya da dvd sürücüyü seçin.

-Programý indirdikten sonra programla Bootable CD ( kendi baþýna açýlabilen cd) yapmanýz gerekiyor. Daha sonra CD’den bilgisayarý açýp unuttuðunuz þifreyi bulabilirsiniz.

Not : Program USB Flash Disk’ten de bilgisayarý açmayý destekliyor. Ýsterseniz Bootable Cd yerine USB Flash diskinizi kullanabilirsiniz. Yani Flash diskten bilgisayarý açýp , þifrenizi öðrenebilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eline saðlýk,
    ama þifre nasýl öðrenilecek ,onuda izah etseydin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hangi kullanýcýyý öðrenmek istiyorsan onu seçiyorsun boot aldýrýp açtýktan sonra þifre yýldýz þeklinde çýkýyor yeni þifre gireceksin veya þifre kýsmýný tamamen sileceksin ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

linkler ölü çalýþmýyor yeni link ekleyebilirmisiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aozcay Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    linkler ölü çalýþmýyor yeni link ekleyebilirmisiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Þifre Kýrma Proðramý

Arkadaþlar,
    Rapid share de proðramý bulamadým. Orijinal üretici sayfasýna gittim ama orada da win7 çalýþýr demiyor. vistaya kadar var.
    Bu açýlýþta admin þifresi kýrma proðramýný nasýl bulabilirim?Amacým bilgisayardaki bilgiler silinmesin yoksa sorun format atmak la çözülür.

Saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu program pclerin her yazýlýmda kullanýlýrmý hani bazý programlar her bilgisayar yazýlýmlarýna uymuyor arkadaþlar format atarken adminnýstratör kýsmýný boþ býrakýp yükleyin en iyisi böyle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben uygulamayý boþ bir usb flash diske yükledim (4 gb.) sonra biostan usb ile aç dedim. flash takýlý win-7 yi çalýþtýrdým. sonra flash diskin içindeki program çalýþtý. yukarýdaki arkadaþýn dediði gibi. þifre ****** çýktý. onun üzerine yeni þifremi girdim. sonra flash disdi çýkarýp win 7 nin normal olarak açýlmasýný bekledim. sonra deðiþtirdiðim þifreyle girmeyi denedim. wallahi oldu. demekki adamlar yapmýþlar. güle güle kullanýn. ,
    elmest007 ye çok teþekkür ederim. emeðe saygý. selametle arkadaþlar......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskkkkkkkkkkkkkkkkk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri