Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yumatu ıq plus dongle yeni yazılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yumatu ıq plus dongle yeni yazılım

yeni yazılım
    Konu hakan_77 tarafından (28-01-2012 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şuan bu yazılım kesintisiz donma yok yeni dongle çıkmış onun yazılımı 3329c çipe uygundur şuan yazılımını bulamıyorum bulursam eklerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birinci mesaja verdiğim dosya recevier yazılımıdır bilginize dongle yazılım yazılıydı baktım öyle değil ilerde güzel full donmasız yeni dongle verecem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hakan 77 kardesim elimde baff 6000 gold twin var 3329c islemci . senin verdigin yazilimlari bu cihazda kullanabilirmiyiz yani ek cihaz veya aparat olmadan dongle yapilabilirmi yada bu cihaza bir yaziliminiz varmi tesekurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

verdiğim yazılım bafın anakartı için ama 2ci kartın yazılımıdavar oda w3 ten data alıyor arasan bulursun verecektim boş zamanım yok cihazların fiziksel sorunlarıyla uğraşıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zaten daha önceden verilen yazılımla donmasız hotbird full izleniyor yumatu crx dongle yazılımda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thank you a lot

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Günaydın,

2-3 gündür paylaşım alamıyorum sizde durum nasıl arkadaşlar
    Bilgi veriseniz sevinirim.

Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

malesef hala aynı kardes.beklemedeyız.ya hıc gelmıyıcek yada extra kanallarla gelıcek.ama yapacak bırsey yok buda bı ısın cılvesı.ınsallah gelır dıye umıt edıyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı AYFLY Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    malesef hala aynı kardes.beklemedeyız.ya hıc gelmıyıcek yada extra kanallarla gelıcek.ama yapacak bırsey yok buda bı ısın cılvesı.ınsallah gelır dıye umıt edıyoruz.
    bu aralar cihazın tamiratıyla uğraşıyorum yeni yazılım gelecektir çıkarsa boş vaktim olursa buraya eklerim ayrıca daha süprizler var

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri