Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Satfinder 2-3-4 uydu bulucu sorunlari

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı ustaveli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben satfinder 3 exstreme usb 1yıldır kullandığım aldığım günden beri şarzı yarım saat de bitiyor birde frekansları pc den güncelleniyor cihazın özellik lerinde elle frekans girilebilir diye yazıyordu bu mümkün değil ver1.6 07.03.2011 yazılımı yükledim
    arkadaşım
    1-bu cihazlarra elle frekans giremezsin
    2-programı var programından frekansları düzenlersin cihaza atarsın
    3-pili kısa sürede bitiyorsa sorun vardın hemen alpsat.com da ilker bey var ara geregini yaparlar hem üreticisi hem tamir servisidir.
    4-güzel cihaz pil sorununu çözdür kullan yeni modelleride çıkdı
    A-satfinder 3 hd si
    B-satfinder 4 lcd slim modeli firmasında begenine sunulur.
    işte şekli
    satfinder 4 slim
    satfinder 3 hd

saygılar
    Konu blade tarafından (16-10-2014 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

--------------------
    Konu Hikmet™ tarafından (25-04-2014 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

blade. arkadaşım buara benim cihazda şöyle bir sıkıntı var cihazı açdığımda herşey normal 3-5 dk sonra sinyaller % 10 azalma oluyor bunun sebebi ne olabilir. şimdiden teşeküler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

magiç sat finder plus kulanıyorum gayet memnunum tek kusuru bu cihazların sayet devamlı kullanmıyorsanız uzun süre kullanılmadıgın da pili kendiliginden bozulması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı ustaveli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    blade. arkadaşım buara benim cihazda şöyle bir sıkıntı var cihazı açdığımda herşey normal 3-5 dk sonra sinyaller % 10 azalma oluyor bunun sebebi ne olabilir. şimdiden teşeküler
    satfinder in hangi modeli arkadaşım belirtirsen ona göre bakalım
    saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

satfinder 2 uydu bulucusunun yeni ürünü uydu kuran ustaların begenisine sunulur.

SATFİNDER 2 HD

alpsat.com ilker bey
    saygılar
    Konu blade tarafından (16-10-2014 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart satfinder 3 hd slim

satfinder 3 hd slim uydu bulum var ama pc ye bagladım usb ile fakat donanım olarak drever bulamadı. yükleyemedimyardım edermıssınız tskrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben satfinder 3 exstreme usb 1yıldır kullandığım aldığım günden beri şarzı yarım saat de bitiyor birde frekansları pc den güncelleniyor cihazın özellik lerinde elle frekans girilebilir diye yazıyordu bu mümkün değil ver1.6 07.03.2011 yazılımı yükledim
    benzeri bir konuda bende yardım istedim alpsat sitesinde bana gelen mail aşağıdaki gibi inşallah sanada yardımı dokunur

TURKSAT 4A UYDUSU YAYINDA

Turksat 3A ve 2A uydularında yayın yapan TV ve Radyo Kanalları 18 eylül 2014 itibarı ile TURKSAT 4A uydusun da yayın yapmaya başlamıştır.
    Satfinder4 Slim , Satfinder5HD Slim modellerinde 11844 MHz frekansı, Di*** V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 üzerinden network açılarak yeniden kanal tarama yapabilirsiniz.

Satfinder2HD ,Satfinder3HD,Satfinder3HD Slim , Satfinder2 Exreme Satfinder3 Extreme modellerinde frekans üzerindeyken EDIT tuşuna 2-3sn basılı tuttuktan sonra değiştirmek istediğiniz yeni frekansları sağ sol ve yukarı aşağı tuşlarıyla değiştirebilirsiniz.

Satfinder 3 Ultra Usb modelinde frekans üzerindeyken left tuşuna basılı tutarak yeni frekansları sağ sol ve aşağı yukarı tuşlarıyla değiştirebilirsiniz

Satfinder2 ve Satfinder 2Plus modellerinde yine diğer tüm modellerimizde web sitemizde bulunan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üzerinden DOSYALAR bölümünden cihazınıza uygun yükleme programlarını indirip yeni frekans yüklemesi yapabilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. web sitemizin DOSYALAR sayfasındaki tüm cihazlara göre frekans dosyaları güncellenmiştir. Değişen frekanslarla alakalı uydu yönü değişmemiştir sadece frekansları değiştirmeniz yeterli olacaktır

Yeni frekanslara Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinden ulaşabilirsiniz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

ALPSAT Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti.
    Add : Perpa Tic Merkezi A Blok 8.Kat No:1092 Pc:34384 Okmeydanı / Şişli / İSTANBUL - TUR***
    Tel: +90 212-222 85 50 Fax: +90 212-222 85 52 Gsm: +905553739091
    Email: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Msn: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Website: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart satfinder 2

merkezi sistem kontrolünü yapamıyorum disec seçemiyorum .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı uyducu71 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merkezi sistem kontrolünü yapamıyorum disec seçemiyorum .
    arkadaşım satfinder eski ürünlerinde disec secimi yok elindekinin modeli nedir alpsat.comda her ürünün özellikleri mevcuttur
    saygılar

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri