Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: iki tunelimi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 iki tunelimi?

Bu Medialink ML 9700 Linux da iki tane LNB girisi var.bir programi cekip baska programa bakma imkani yokmu? normal olarak olmasi lazim cift tuneli degilmi?
    Bilgilendirirseniz memnun olurum.Tsk.ler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet fiml kayit ederken baska bir kanala bakabiliyorsun oyle bir ozelligi olmasi lazim cift tunerlilerde bir kaç kere denedim tam beceremedim acemisiyim hala kutunun çok oelligi olan bir kutu aslinda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı slymn1907 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Medialink ML 9700 Linux da iki tane LNB girisi var.bir programi cekip baska programa bakma imkani yokmu? normal olarak olmasi lazim cift tuneli degilmi?
    Bilgilendirirseniz memnun olurum.Tsk.ler
    Evet cihaz çift tunnerli. çift tunnerin kullanım amacı özellikle bir kanalı bir tunner üzerinden seyrederken diğer tunner üzerinden bir başka kanalı kayıt altına almak için kullanılır. Aynı anda iki tunneriden kayıt yapma şansınız yok.
    PIP olayı yapılmış olsaydı bir kanalı seyrederken diğer tunnerdeki uyduların kanallarını seyretme şansınız olurdu.
    1.tunnerde. Türksat, hotbird bağlı
    2.tunnerde. Türksat, hotbird bağlı

bunu yapmak için kişisel çanağını varsa iki çanaktan ikili lnb kullanarak 2 kablo indirip uydunuzun 1.tunner ve 2.tunnerine ayrı ayrı takmalısınız.

Merkezi sistemde iki uydu alıcı için ikinci bağlantıyıda evinize almanız gerekli.

Tek kablo ile gelen bağlantıdan iki tunneri aynı anda çalıştırmanız mümkün değil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende bir tunerde hotbird ve türksat dan gelen tek kabloyu diğer tuneride digitürk ten gelen kabloyu taktım birinde istediğim bir kanalı kaydederken diğerinde herkangi bir kanalı seyredebiliyorum.Ama 2 tane aynı anda kayıt yapmadım hiç olmuyormuş zaten..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynı anda iki kanalı kaydetme, veya bir kanal kaydedip bir kanalı zaman kaydırma yapma şansı hiç bir cihazda mümkün değil. Piyasada bunu kaldıracak chip yok sanırım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri