Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kurtlar Vadisi bitiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kurtlar Vadisi bitiyor

2003 yılından bu yana yayınlanan Kurtlar Vadisi bu sezon bitiyor.

Yayın hayatına Show Tv'de başlayan daha sonra Kanal D ve Star Tv'ye geçen son olarakta 26 bölümdür atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Kurtlar Vadisi bu sezon bitecek.Bu haberi dizide Memati'yi canlandıran Gürkan Uygun duyurdu.Çekimlerin çok yoğun geçtiğini söyleyen Uygun, "Dizinin gidişatı ve yapımcıların düşünceleri bu sezon bitmesi yönünde" dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hükümete yalakalıktan seyirci kaybetti tabiki bitecek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen katılıyorum senaryoyu değiştirdiler kaybettiler ama normal damat tv'de yayınlanıyor nede olsa.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

reitingler zaten bitecegi sinyalini kaç ay öncesinden vermişti ama kim ne derse desin bana göe türkiyenin unutulmayacak tek dizisi olacak
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1 bölümünü bile izlemek nasip olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bencede kaldırsınlar. sevmiyordum zaten. kalkmasaydı zaten hero dizide çekerler bunlar .D

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kısmet.

Kurtlar Vadisi farklı bir diziydi.Türklerin yaptığına bin şahit ama öyle.İzlemiyorum ama farkı bakımından özenti olmayan bir dizi.Özentilik kanımıza işlemiş,tüm Türk dizilerine bakın.Birde yabancı dizilere.En en azından Türkiye'deki yabancı dizilerin konusuna bakın Supernatural'da cinler,şeytanlar,ruhlar vs var,Hannah Montana bir yandan ünlü bir yandan ilgiden uzak olmak isteyen sıradan bir genç kız fark;peruk iki kimliğe bürünebiliyor,The Office burdada ofis hayatı.

Ama Türk dizileri aşk,ihanet,tecavüz,ölüm 4 kelime ile anlattım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üzüldük doğrusu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eski bölümleriyle yeniler arasında dağlar kadar fark var.önceden yayınlandığı gün başka birşey izlemezdim.şimdi fatmagülün suçune ye de bazen bakabiliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

son bölümlerde cıvımaya başlamışlardı. eski bölümleri ile arasında çok fark var.

selametle.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri