Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Medi@link B.Panter (kullanýcý istek Bölümü)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

izle Medi@link B.Panter (kullanýcý istek Bölümü)

konunun saðlýklý yürüyebilmesi ve isteklerinizi deðerlendililmesi için kunuya buradan devam edelim.

baþta cihazda derin incelemelerim sonucunda bazý olmassa olmazlarý
    buradan belirtmek isterim..

ilk baþta acil düzeltilmesi gereken bazý pug larý yazayým.

motorlu sistem kullanýcýlarý ve cihazdaki eksiklikler

1-DÝSCgC motor ayarlamasý yapmak mümkün deðil
    þuan cihazda olan 2.04 yazýlýmý itibariyle.hemen anlatayým
    niye mümkün olmadýðýný þu anda DÝSEgC motor konumlayýcý
    bölümündeyim ve w3 uydusun konumunda 2.30cm çanaðým
    sinyal %100 kalite tüm tp lerde %12 gösteriyor menüden çýkýyorum
    info bar dan bakýyorum hem seviye hem kalite %100 gösteriyor
    bu durumda hiç bir þekilde uydu bulup kaydetme þansý kalmýyor.
    bu tamamýyla yazýlým hazýrlanýrkengözden kaçmýþ bir hata acil düzeltilmesi gereken...

2-tp uydu düzenleme menüsüne girdiðinizde
    çanak gangi yududa ise o uydu da kalmalý motorlu çanak kullanýcýlarý için önemli.örnek vermek gerekirse nilesat uydusuna bir tp keleyeceðim tp uydu düzenlemeye girer girmez
    çanak doðrudan astra 1 uydusuna yöneliyor bu düzeltilmeli.önemli.

3-keza ayný þekilde tv kanaldüzenleme menüsünde de bu sorun var motorlu kullanýcýlarý için çok zor oluyor.bir örnek vereyim tv liste düzenleme de bütün uydular tek satýrda çýkýyor bende 25 uydu kayýtlý 6000 kanal var bu kanallarda düzenleme yapacaðým kanallarda gezinirken hangi uydunun kanalýna gelirseniz çanak hemen u uyduya yöneliyor bunun düzeltilmesi acil.
    oda þöyle giterilmeli tv liste düzenlemeye uydu seçim tuþu atanmalý acil.(diðer cihazda var).

4-tp/uydu; yu düzenle menüsü tp sil yapýnca her seferinde birinsi tp ye dönüþ yapýyor bunun giderilmesi.

5-Uydu taramada çoklu seçenek olmalý.olanlarýn yanýnda birde(FTA TV) (ÞÝFRELÝ TV).diðer cihazda var.

6-CCcam nevcamd server info olursa çok iyi olucak. hop1 , hop2, hop3 den gelen yayýnlarý görür server in kalitesini anlarýz.kartlarýn hangi server den geldiði anlaþýlýr.(eklenmeli)önemli.

7-Kanal Liste düzenleme bölümünde (kanal sil) (kanallarý sil)(radyolarý sil)(tp sil) (uydu sil) seçimi.iyi olurdu.(eklenmeli)

8-manuel tp taramada çoklu tp tarama seçimi iyi olurdu.(eklenmeli)

9- uydu tarama menüsü ne uydu yu sil. ve uyduyu yukarý aþaðý taþý seçimi eklenirse. Ýyi olurdu.(eklenmeli)

10-Bilgi barýna servis saðlayýcý adý eklenmeli(dýgýturk dsmart skyitalia Nova cyfra blusat gibi.iyi olurdu.(diðer cihazda da var)

11-tv kanal düzenleme menüsüne uydu seçim tuþu tuþu atanmalý bizde yok.atlanta cihazýnda var.önemli.(diðer cihazda var)

12-info barda þifreli kanallarýn hangi þifreleme sisteminden yayýn yaptýðý mesela ******.nagra.nds.aktifmi pasýfmý görülmesi.
    bizim info barda yok.(diðer cihazda da var)

13-server bilgilerini kýsayol tuþuyle göre bilme ekllentisi yapýlmalý server kuýlanýcýlarý hangi server dan kartlarýn geldiðini hangi server iyi çalýþýyor bilebilmeli mesela benim gibi 15 yerden bana hop geliyor ve hangileri iyi çalýþýyor yayýn nereden geliyor bilmiyorum bu özellik eklenmeli. önemli.

14-Kanal deðiþtirirken donarak geçiþ özelligi iyi olurdu.zamanla eklenebilir.

15-SD yayýn HD yayýn seçim tuþu atanýrsa. iyi olurdu.

burada belirtiðim eklentiler eklendikce buradan eklendi diye not düþülecektir...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

önemli bilgiler için teþekkür ederim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uydunun kanal listesini bilgisayardan düzenleyebilmem için herhangi bir yazýlým mevcutmudur acaba ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dsatskkk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

blgiler için saol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim en büyük sýkýntý olarak tanýmlayabileceðim mevzu þunlar arkadaþlar: kanal düzenlemeye girmeden;
    -kanal üzerinde gezinirken beðendiðin herhangi bir kanalý dilediðin favori listesine ya da bukete ekleme seçeneði eklenmeli.
    -ayný þekilde kanal üzerinde gezinirken kanalý silme veya yer deðiþtirme yapýlabilmeli
    (biliyorsunuz dreamboxta benzer seçenekler var,medialink'in bence dreamden fazlasý var ama menü geliþtirilmeli)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kaç aydir bu kanal menusunden sikayetçiyiz ama hala oarali olmadilar dreamda nez guzel istedigimiz kanali istedigimiz yere tasima silme ekleme yapabiliyoruz bizim bu sikayetlerimiz yetkili yerlere ulastirilmiyormu ikinci bir hd cihaz almak istiyorum teredut içindeyim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yildo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kaç aydir bu kanal menusunden sikayetçiyiz ama hala oarali olmadilar dreamda nez guzel istedigimiz kanali istedigimiz yere tasima silme ekleme yapabiliyoruz bizim bu sikayetlerimiz yetkili yerlere ulastirilmiyormu ikinci bir hd cihaz almak istiyorum teredut içindeyim
    sana katýlmamak mümkün deðil dostum. yok mu duyaaaannn:::!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanal listesi soluk kanal isimleri zor okunuyor daha canlý ve net olursa ve info bar biraz daha kçültülürse daha iyi olur ..tþklr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben artýk mkv destegýnýn mutlak suretle olmasý gerektýgýný dusunuyorum...artýk hd receýver harýcý cýhazlar tamamen medýa playera dondu.....býrde hala favorý lýstelere 100 ad den fazla kanal koyamýyoruz...uzun zamandýr guncelleme beklýyoruz..yazýk býze...sd kalýte yerlerde...umarým býran once duzeltýlýr...veya bu cýhazý ureten fýrma artýk uyanýr...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri