Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: Dreambox 800HD PVR BACKUP NASIL ALINIR RESİMLİ ANLATIM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bende DM800HD se var elektirik kesintisi oldu yayınlart gitti sadece trt kanalları seyrediyorum Dicitürk uydusuna dönük acil yardımcı olacak arkadaş varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler arkadaşım.
    Konu mustafa35cuz40 tarafından (31-08-2016 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel çalışma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marmarislife Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var dre ambox 800 hd cihazım var image yüklemek yedek almak için yardıma ihtiyacım var çünkü dreambox ile ilgili pek bir bilgim yok daha önce hiç image yüklemedim 3 aydır dreambox kullanıyorum.cihazımda kendi kendine bir sorun oluştu 4 uydu kullanıyordum türksat kendi kendine sinyalleri gitti 4. sırada yani lnb 4 BB sırasında astra vardı diseqc te sırasını onunla değiştirdim astrayı lnb1 AA yaptım turksatı lnb 4 BB yaptım türksat geldi astra gitti yani lnb 1 AA yaptıgım hiçbir uydu sinyali alınmıyor disec değiştirdim olmadı tv nin uydu alıcısına taktım orda sorun yok 4 uyduyu görüyor samsung 40D6510 kullanıyorum ama dreambox ta 4 uyduyu kullanamıyorum bazıları fabrika ayarlarına dön dedi bazıları image yükle dedi ama içinde 9 aylık serverim var suan lütfen biri yardımcı olursa sevinirim
    arkadaşım çık antenin yanına oradaki diseqc üzerinde sıralama numaraları veya abcd diye harfler vardır hangi çanak antenden hangi numaraya giriş varsa not al.Ondan sonra in aşağıya televizyonun başına dreambox tan menü kurulum uyduyapılandırma tuner ayarları gir ve orada da ABCD YAZAR yukarıda almış oldugun çanak ve uydu listesini aynen ABCD TANIT BUNU UNUTMA İLERİ GERİ TUŞLARIYLA UYDULARI bulup kaydedeçeksin.işin büyük ihtimalle çözülür eyer kablonda veya diseqc de bir sorun yoksa.bu benim anlattığım basit uydu kurulumudur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam ustalar acil yardıma ihtiyacım var dreambox 800 hd clone cihazım var
    cihaz 2010 almıştım eski versiyon olduğundan dolayı yeni yazılım yüklettim
    cihazda görüntü var ama ses hiç yok.
    Ses dosyası nerededir varsa tekrar ses dosyası nasıl yüklenir veya ne yapmam gerekir?
    Başka bir cihazla aynı tv de görüntü ses var.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eşekürler arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler kardeşim

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri