Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: HD receiverler içinde en iyi SD ve HD görüntü hangisinde?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

atlanta shine hd almak istiyorum ama yardýmýma ihtiyacým ne dersiniz güzel cihazmýdýr yorumlarýnýzý almak istiyorum...teþekkürler þimdiden...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yekcanajans Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    atlanta shine hd almak istiyorum ama yardýmýma ihtiyacým ne dersiniz güzel cihazmýdýr yorumlarýnýzý almak istiyorum...teþekkürler þimdiden...
    Kullanmadýðým için bilmiyorum ama yardýmcý olmak adýna bir kaç Alýntý yazý eklemek istedim.

"merhabalar. shine hd 'yi yaklaþýk 1 aydýr kullanýyorum. bu konuda uzman sayýlmam ama d-smart modülü ile kullanýyorum; görüntüsü mükemmel ve kanal geçiþleri hýzlý. Ancak f1 yarýþlarýný takip ettiðimden biss þifrelemesi olmadýðý için son iki yarýþý izleyemedim. umarým yazýlým yeni sezon baþlamadan çýkmýþ olur. atlantaservis yazýlýmýn çýkýþ tarihi konusunda daha net bilgi verebilirsen sevinirim. bir de arada kapalýyken çok ýsýnýyor ve açýldýðýnda televizyona görüntü vermiyor. tekrar kapatýp açýnca veya arkadaki düðmeden kapatýp açýnca çalýþýyor."

"Cihazý aldýðýma 1000 piþman oldum arkadaþlar. taratýyorum ayný kanalý 5 kez alt alta buluyor. a dan z ye sýrala diyorum.sýralýyo enter dedigimde tekrar eski hali uydular arasý geçiþ tuhaf. normal þifreli örneðin sky lar açýlýyor. fakat xxx e geldiðimde fossss. Dreambox vardý onu takýyorum 100 tl lik biþi her kanalý canavar gibi açýyordu. Bilgisatarrdan hiç birþey yapamýyon linux yok içinde çünkü. Satýn alacaklar bulaþmasýn diyorum. Shine evet yeni çýkmýþ ama insan hemen bir destek sitesi kurar yardýmcý olur. gooogle arat hiç biþi yok.offff nerden bulaþtýmsa."

Yorumlara bakýlýrsa biraz daha para çýkarabilirsen HD Box T modelini al derim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

800 hd'den çektiðim resimler linkde var belki yardýmcý olur. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gungor1976 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullanmadýðým için bilmiyorum ama yardýmcý olmak adýna bir kaç Alýntý yazý eklemek istedim.

"merhabalar. shine hd 'yi yaklaþýk 1 aydýr kullanýyorum. bu konuda uzman sayýlmam ama d-smart modülü ile kullanýyorum; görüntüsü mükemmel ve kanal geçiþleri hýzlý. Ancak f1 yarýþlarýný takip ettiðimden biss þifrelemesi olmadýðý için son iki yarýþý izleyemedim. umarým yazýlým yeni sezon baþlamadan çýkmýþ olur. atlantaservis yazýlýmýn çýkýþ tarihi konusunda daha net bilgi verebilirsen sevinirim. bir de arada kapalýyken çok ýsýnýyor ve açýldýðýnda televizyona görüntü vermiyor. tekrar kapatýp açýnca veya arkadaki düðmeden kapatýp açýnca çalýþýyor."

"Cihazý aldýðýma 1000 piþman oldum arkadaþlar. taratýyorum ayný kanalý 5 kez alt alta buluyor. a dan z ye sýrala diyorum.sýralýyo enter dedigimde tekrar eski hali uydular arasý geçiþ tuhaf. normal þifreli örneðin sky lar açýlýyor. fakat xxx e geldiðimde fossss. Dreambox vardý onu takýyorum 100 tl lik biþi her kanalý canavar gibi açýyordu. Bilgisatarrdan hiç birþey yapamýyon linux yok içinde çünkü. Satýn alacaklar bulaþmasýn diyorum. Shine evet yeni çýkmýþ ama insan hemen bir destek sitesi kurar yardýmcý olur. gooogle arat hiç biþi yok.offff nerden bulaþtýmsa."

Yorumlara bakýlýrsa biraz daha para çýkarabilirsen HD Box T modelini al derim.
    hocam çok saðolun teþekkür ettim :45::45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

novacam hdberyy tavsýye edebýlýrým sd yaayýnlarda ve hd yayýnlarda oldukca basarýlý yazýlým destegý yuksek kullanýmý gayet basýt fýat olarakta 400 tl cývarý.. ben kullanýyorum vede oldukca memnunum yaklasýk 10 yýldýrda sd ve hd cýhaz olayýnýn ýcýndeyým. saygýlarýmla
    Konu nightman tarafýndan (06-02-2012 Saat 19:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

turkýyenýn býr numarasý vu ultýmo ve vu+duo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim tavsiyem Xtrend ET9000 olur sd hd görüntü kalitesi yüksek dreamboxlardaki gibi sinyal ve ses problemi yaþamazsýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fiyatttt

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yasin_37 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Fiyatttt
    Neyin fiyatýný soruyorsunuz?

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri