Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Fatih Terim Resmen Galatasarayın Başında!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kafasının dikine gitmez camia ve yönetim sabr gösterirse gene başarılı olacaktır ama ilk geldiği sene takımı uçuracak diye beklemek fazla iyimserlik ötesi hayalcilik olur çünkü şu an takım çok noksan bu sebeple zamana ihtiyaç var...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selvi64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    küçük dağları ben yarattım havasındaydı.kendisine hiçbir kulüp talip olmayınca galatasaraya mum oldu.ben bu adamın sonu daum gibi olur diyorum.galatasarayda başarılı olacağını sanmıyorum.
    sen bu dediklerine kendin inanıyormusun hiçbir kulüp talip olmamış güldürme allasen fatih terimden bahsediyorsun yeşilova amatör kulübü teknik direktörü tatlı mustafa dan değil!!!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı asker_31 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    büyük konuşmayı sevmem ama başarısız olacak gibime geliyor not edin
    ben notumu aldım sende bir kenara notunu alıver önümüzdeki sezon nefesimizi ensenizde hissedeceksiniz!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence fatih terim basarılı olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

avrupadan ve bir çok milli takımdan teklikfler aldıgını söyledi ama hem ailevi sebeplerden hemde manevi sebeplerden ötürü ülkede kalmak istemiş galatasarayıda o sebepten seçmiş
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri