Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 12729/30000 H ve 12729/30000 V sinyal sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crashs 12729/30000 H ve 12729/30000 V sinyal sorunu

Arkadaşlar benim uyduda 12729/30000 H ve 12729/30000 V frekanslarından sinyal gelmiyor.Merkezi sistem çanak anten var.Sorunu nasıl çözebilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım
    1- sisteminiz turksat hotbirt çanaklı merkezi sistemmi?
    2- bu frekanslar turksattamı?
    cevabı yazarsanız ona göre cevaplanır saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet her iki uyduda var.türksattaki frekanslardan bahsediyorum.uzun zamandir sinyal yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bu firekans türksatta oldukca sorunlu malesef bizdede sorunlar oluyor canak anten çapı buyutuyoruz anten kablosu bakır kablo olması gerek vs bir sürü sorun ama sadece bu dost tv firekansında sorun var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorun LNB de,değiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı murater Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar benim uyduda 12729/30000 H ve 12729/30000 V frekanslarından sinyal gelmiyor.Merkezi sistem çanak anten var.Sorunu nasıl çözebilirim.
    büyük ihtimalle uydu cihazında sorun var bir çok cihazda var o sorun bu gün dream marka bi cihaz geldi 3a frekansların hiç birini göstermiyodu
    Fazla Rahatım . Rahatsız Eder mi ?
    Etse BiLe Farkeder mi ? (. :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı murater Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet her iki uyduda var.türksattaki frekanslardan bahsediyorum.uzun zamandir sinyal yok.

slm senin yaşadıgın olayı bir çok müşteride yaşadım sorun kablondan kaynaklanıyor kaliteli rg6 u6 kablo kullanman gerek bu arada cihazın markası nedir ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim lnb değiştirme imkanım yok merkezi sistem olduğu için, ama kabloları bir kontrol edeyim.Bu arada next-nextstar 2000 cx superplus uydu alıcım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SATNRALDEN DAİREYE GİDEN KABLO DEĞİŞSEDE BİR ŞEY FARK EDECEĞİNİ SANMIYORUM

kesin çözüm multisiviç ile lnb arasındaki kablo bakır baklo olması gerek birde lnb ile multisiviç arasına anfi atmak gerekir sadeve bu firekans için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim lnb değiştirme imkanım yok merkezi sistem olduğu için, ama kabloları bir kontrol edeyim.Bu arada next-nextstar 2000 cx superplus uydu alıcım.
    iyi edersin istersen farklı bi cihazla kablo lnb degiştirmeden dene gör
    Fazla Rahatım . Rahatsız Eder mi ?
    Etse BiLe Farkeder mi ? (. :45:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri