Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: TV kablo çoklayıcı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart TV kablo çoklayıcı

Merhaba uydu çatı da, uydudan evin içine gelen tek kabloyu uydu kablo çoklayıcı ile diğer odadaki TV ye versem aynı anda 2 TV de farklı kanallar izleyebilirmiyim bazı alışveriş sitesinde yorumlarda aynı anda tek televizyona bakılıyor diye bir yorum okudum ben 2 televizyonu aynı anda farklı kanallarda kullanmak istiyorum bunun çaresi varmı veya hangi ürünü almalıyım yardımcı olur musunuz ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Asi46 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba uydu çatı da, uydudan evin içine gelen tek kabloyu uydu kablo çoklayıcı ile diğer odadaki TV ye versem aynı anda 2 TV de farklı kanallar izleyebilirmiyim bazı alışveriş sitesinde yorumlarda aynı anda tek televizyona bakılıyor diye bir yorum okudum ben 2 televizyonu aynı anda farklı kanallarda kullanmak istiyorum bunun çaresi varmı veya hangi ürünü almalıyım yardımcı olur musunuz ?
    Hocam o sistem.pek.saglikli degil cift.girisli lnb al bence imkanin varsa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aslında 2 adet uydu var. biri çift LNB li biri benim toplam 3 adet kablo apartman elektrik hattı borusundan eve geliyor. gecen sene kar yağınca kanallar gitti diğer 2 LNB den gelen kanallarda gitti kardandir dedim karlar eridi benim uydu çalışmadı diğer 2 li LNB li hat çalışıyor diğer uydudan gelen 2 kabloya benim TV yi takınca çalıştı acaba benim uydudami kablodami LNB demi bilmiyorum sıkıntı nedir sizce cvp için çok tşk ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri