Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arasý

Konu: 50 kilo esrarla yakalanan Erdoðan'ýn yeðenine tahliye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

içiciyim diyipte kimler serbest kalmadý ki popstarlarýmýz bile içiciyim deyip serbest býrakýlmadý mý ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý veyselbakan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kimsenin kimseyi karaladýðý yok ortamý germenin de manasý OLDUÐUNU ZANNETMÝYORUM bu arada anam yok babam yok yada yeðenim yok demeklede kan baðýný inkar edemessin bu da böyle biline ama sayýn baþbakanýmýzýn bu olaya prim vermeyeceðini ve kesinlikle yeðeni dahi olsa bu olayý tasvip etmeyeceðini adam gibi adam olduðunu özelliklede uyuþturucu ve alkol konusundada ne kadar hassas ve duyarlý olduðunu tüm türkiye bilir!
    eyvallah arkadaþým.benim yazmama gerek kalmamýþ çünkü sen yazacaklarýmý anlatmýþsýn.teþekkürler

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý veyselbakan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kimsenin kimseyi karaladýðý yok ortamý germenin de manasý OLDUÐUNU ZANNETMÝYORUM bu arada anam yok babam yok yada yeðenim yok demeklede kan baðýný inkar edemessin bu da böyle biline ama sayýn baþbakanýmýzýn bu olaya prim vermeyeceðini ve kesinlikle yeðeni dahi olsa bu olayý tasvip etmeyeceðini adam gibi adam olduðunu özelliklede uyuþturucu ve alkol konusundada ne kadar hassas ve duyarlý olduðunu tüm türkiye bilir!
    doðru söze ne denir klavyene saðlýk

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri