Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 50 kilo esrarla yakalanan Erdoðan'ýn yeðenine tahliye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 50 kilo esrarla yakalanan Erdoðan'ýn yeðenine tahliye

2010'da 50 kg. esrarla yakalanan Baþbakan Recep Tayyip Erdoðan'ýn yeðeni Mehmet Erdoðan Pazartesi günkü (27 Haziran) duruþmada tahliye edildi. Vatan gazetesinden Elif Altýn'ýn haberine göre, geçtiðimiz yýl Diyarbakýr'dan Ýstanbul'a uyuþturucu sevkiyatý yapýlacaðýný deðerlendiren Ýstanbul Narkotik Polisi, yaptýðý operasyonla baþbakan Recep Tayyip Erdoðan'ýn yeðeni Mehmet Erdoðan ile birlikte 11 kiþiyi, 50 kilo esrarla yakalamýþtý. Sorgularýnýn ardýndan mahkemeye çýkarýlan 12 kiþiden aralarýnda Baþbakan'ýn yeðeni Mehmet Erdoðan'ýn da bulunduðu yedi kiþi tutuklanarak cezaevine gönderilmiþti.

"Satýcý deðil, içiciyim"
    Ýstanbul 1. Aðýr Ceza Mahkemesi'nde 27 Haziran günü görülen duruþmaya tutuklu sanýklar Serkan Emre, Esra Ýþcan, Mehmet Erdoðan, Bayram Kaplan, Selim Selvi, Aysen Tutkun, tutuksuz sanýk Serdar Tüm ve taraf avukatlarý katýldý. Mehmet Erdoðan, yaptýðý savunmada, 22 yýldýr uyuþturucu kullandýðýný, ancak hiçbir zaman bu iþin ticaretine girmediðini söyledi ve hakkýndaki iddialarý reddetti. Mahkeme, sanýklardan Esra Ýþçal'ýn tutukluluk halinin devamýna karar verirken, aralarýnda Mehmet Erdoðan'ýn da bulunduðu beþ kiþinin tahliyesine karar verdi. (Vatan)
    rahmetli sabancý þöyle derdi;"vahh Törkiyem vah vah"

Kullanýcý Bilgi Menüsü

zaten yýrtmanýn en kolay yolu ya dayýn olacak yada içiciyim diyecen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yok öle biþe aga içmekte suçtur...
    Bu nedenle yatan arkadaþlarýmýz var, kimse erdoðanýn yegeni diye adamý salývermez...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bura türkiye recep tayip erdoðanýn yeðeni denilirse salýverirler hemde oynaya oynaya içici adamda 50 kilo mal ne gezer bu millet aziz nesinin dediði gibi olmuþki buna bile inanýyorlar yazýk bize yazýk buna inanmayýp oy vermeyenlere yazýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mustafamert Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yok öle biþe aga içmekte suçtur...
    Bu nedenle yatan arkadaþlarýmýz var, kimse erdoðanýn yegeni diye adamý salývermez...
    ne diye salýverirler o zaman 50 kilo bu az deðil amja kötü buna nasýl cevap verilir nasýl savunulur anlamak zor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

boþuna dememiþler arkanda dayýn olacak diye al sana ýspat.....
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1- haber doðrumudur?
    2-haber aynen anlatýldýðý gibimidir?
    3-tayyipin gerçekten yeðenimidir?
    4-doðru ise yazýk...
    bu iþin partizanlýkla alakasý yoktur...istediðiniz partiyi tutunuz...adalet mülkün temeli. adalet olmaz ise (ki bu adillik en baþtan baþlamalý) devletin temeli sarsýlýr sarsýlýr sonundada çöker... fatih boþunamý kesilmesi için kolunu uzattý kadýya? iþin sonunun nereye varacaðýný bildiðinden kolundan vazgeçebilecek kadar inançlý ve cesur bir devlet adamý idi... nice imparatorluklar çatýrdayýp çöküvermiþ bu sebeple...binainaleyh hassas olmak durumunda önce baþtakiler sonra bizlere kadar herkes. suç iþleyen ceremesini çekmeli.
    ve þayet haber yalansa bu medya grubuna da okkalý bir ceza gelmeli. derim naçizhane...
    selametle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gecmiþ zaman hemen unutulup karalamaya baþlanmýþ. biraz araþtýrýn ve kardeþim bune düþmanlýktýr böle. bu adam 12 subat 2010 tarihinde yakalandý dun gibi hatýrlýyorum baþbakan ayný gun benim öle bi yeðenim olamaz zaten daha önceden iliþkimi kesmiþtim dedi. o gunlerden bi haber linki Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. iþin aslýný araþtýrmadan çamur atanlar þimdi ne diyeceksiniz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakkatten gereðini güzel yapmýþlar 50 kiloyla yakalan bir senede salsýnlar ne alaa memleket yazýklar olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zfr_pal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    gecmiþ zaman hemen unutulup karalamaya baþlanmýþ. biraz araþtýrýn ve kardeþim bune düþmanlýktýr böle. bu adam 12 subat 2010 tarihinde yakalandý dun gibi hatýrlýyorum baþbakan ayný gun benim öle bi yeðenim olamaz zaten daha önceden iliþkimi kesmiþtim dedi. o gunlerden bi haber linki Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. iþin aslýný araþtýrmadan çamur atanlar þimdi ne diyeceksiniz..
    kimsenin kimseyi karaladýðý yok ortamý germenin de manasý OLDUÐUNU ZANNETMÝYORUM bu arada anam yok babam yok yada yeðenim yok demeklede kan baðýný inkar edemessin bu da böyle biline ama sayýn baþbakanýmýzýn bu olaya prim vermeyeceðini ve kesinlikle yeðeni dahi olsa bu olayý tasvip etmeyeceðini adam gibi adam olduðunu özelliklede uyuþturucu ve alkol konusundada ne kadar hassas ve duyarlý olduðunu tüm türkiye bilir!
    Konu veyselbakan tarafýndan (01-07-2011 Saat 16:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri