Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon
108 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Android Telefonunuz Türkçe Konuşsun, Mesajları,Mailleri,Kitapları Türkçe okusun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Android Telefonunuz Türkçe Konuşsun, Mesajları,Mailleri,Kitapları Türkçe okusun

Svox, Türkçe eklenti ve Mood Reader Pro ile android telefonumz e kitapları türkçe olarak okuyor. mesajları türkçe haber veriyor. alarımı türkçe çalışıyor. Türkçe söylüyorum mesajı ları türkçe kendisi yazıyor kendi telefonumda kullanıyorum çok güzel bir özellik. Nasıl yapılacağını kısaca anlatacağım.

1- Önce Türkçe eklentiyi kurun ve çalıştırın,
    2- Sonra svox ses motorunu kurun
    3- Kurduktan sonra ayarlardan,voice input &output-->text to speech settings e Default engine den Svox Classic TTS yi seçeceksiniz.
    bu ayar sayfasının altında da Svox Classic TTS kutucuğunu işaretleyin.
    4. Adımda gelem mesajlar ve mailler ve alarmı okuması için talktome programını kuruyoruz. Talktome ayarlarını nasıl yapacağımızı alttaki resimlerden görebilirsiniz.
    5. Adımda MoonReaderPro programını kurarak e kitapları açıp sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Şimdi Android telefonunuzun zevkini çıkarın..
    Konu gacvokem tarafından (12-03-2012 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok güzel denicem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Güzle

Nedicem bakalım çalışıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gacvokem usta öncelikle ellerine sağlık güzel bir programa benziyor.resimlerin boyutu çok küçük yazılar hiç okunmuyor,ben okuyamadım doğrusu.daha büyük resimler ekleyebilirmisin.bir türlü uygulama yapamadım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eee nede olsa androit telefon. size sürpriz gibi gelmesin ilerde dünyayı androitler yönetecek hazır olun. emek için teşekkür ederim. ha bu arada benim bildiğim bu androit telefonlar kendi yazılımlarını internetten otomatik indirip yazılımı yüklüyorlarmış doğrumu?=
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eee nede olsa androit telefon. size sürpriz gibi gelmesin ilerde dünyayı androitler yönetecek hazır olun. emek için teşekkür ederim. ha bu arada benim bildiğim bu androit telefonlar kendi yazılımlarını internetten otomatik indirip yazılımı yüklüyorlarmış doğrumu?=
    evet doğru.android telefonlar yazılımları kendisi indiriyor.ben htc evo 3D kullanıyorum.bizim için en son versiyon olan ice cream sandvich 4.0 versiyonu yıl sonuna doğru gelecekmiş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri