Konuya Etiketlenenler

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: BOTECH BS 6000 FULL HD V.3.22 Güncel Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart BOTECH BS 6000 FULL HD V.3.22 Güncel Yazılımı

GÜNCEL YAZILIM : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Versiyon : V3.22
    SERVİS KODU : 9876
    EMU AÇMA AUDIO+000
    EMU KAPATMA AUDIO+000
    BISS *** GIRME Kod Düzenleme Menüsü
    Konu Simba tarafından (07-05-2022 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba hocam gerçi konuyla alakasız ama birşey sormak istiyorum.Botech pıko 600 hd uydu reciever kullanıyorum.2 senedir iptv bolumunden sıkıntı yaşamadım ama bu son guncellemeden sonra iptv kısmına m3u linkimin herseyiyle dogru gırmeme ragmen baglantı hatası veriyor Fabrıka ayarları dahil herseyı denedim ama olmadı Acaba sorun çözümü hakkında bir öneriniz varmıdır teşekkuler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımın 3.22 versiyonu birinci mesaja eklenmiştir

YAZILIM DENENMEMİŞTİR GÜVENİLİR SİTELERDEN ALINMIŞTIR.CİHAZ VE YAZILIM HAKKINDA BİLGİM YOK YÜKLEMEK TAMAMEN KULLANICININ SORUMLULUGUNDADIR
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş tv ye bağlı netin varsa menüden sistem güncellemeye bak varsa tabi soron çözülüyor bende dreamstar iptv cihaz kullanıyor baktım 22.3.22 yazılım var yükledim çözüldü

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri